Jak przypomina portal "Pudelek", w marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że po 17 wspólnie spędzonych latach zdecydowali się rozstać. Choć zapewniali, że dla dobra dzieci nie będą komentować sprawy, tancerz zdecydował się zdradzić kulisy ich rozstania, sugerując, że został zdradzony. To tylko dolało oliwy do ognia i relacje byłych partnerów stały się jeszcze bardziej napięte. Ostatnie wspólne zdjęcia pary wskazują na to, że powoli udaje im się wracać do "normalności".

Niespodziewane rozstanie

Wydane przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela wywołało sporo zamieszania wśród fanów pary. Ich sympatycy nie mogli uwierzyć, że para, która przez tyle lat uchodziła za niemal idealną, nagle postanawia się rozstać. Było to tym bardziej zaskakujące, że ledwie kilka dni wcześniej w mediach społecznościowych publikowali wspólne zdjęcia.

Wszyscy zadawali sobie pytanie, co stoi za rozstaniem pary. Nieco więcej światła na sprawę rzucił Marcin Hakiel, który w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że w ich zwiazku pojawiła się osoba trzecia. Przyznał, że żona prosiła go o więcej wolności, która okazała się mieć konkretne imię.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post

Po tym wywiadzie relacje między małżonkami stały się jeszcze bardziej napięte. Ostatnie zdjęcia wskazują jednak na to, że byłym partnerom udaje się powoli dogadywać.

Cichopek i Hakiel przyłapani na rozmowie

Ostatnio, kiedy Katarzyna Cichopek rzuciła się w wir pracy, jej wciąż jeszcze mąż zabrał ich wspólne dzieci na wycieczkę do USA. Po powrocie do kraju, stęskniona aktorka udała się pod dom byłego męża, aby odebrać od niego syna i córkę.

Na zdjęciach (znajdziecie je tutaj) widać, jak stęskniona Katarzyna Cichopek wita się z dziećmi, a potem wymienia kilka słów ze swoim "jeszcze" mężem. Potem wsiadła do samochodu.

Myślicie, że uda im się zachować przyjacielskie stosunki w przyszłości?

To też może cię zainteresować: Wielu grzybiarzy o tym zapomina. Niewiedza może nas słono kosztować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski nie kryje obaw. Jest pewien,że to dopiero początek. Czy Polacy mają powody do niepokoju

O tym się mówi: Minister rolnictwa zabrał głos w sprawie cen cukru. Czy Polacy będą mieli powody do zadowolenia