64-letni aktor był ubrany w srebrno-szarą marynarkę, podczas gdy jego przyszła żona 25-letnia nosiła czarny golf. Dwójka trzymała się blisko siebie, blokując dłonie, pokazując swój styl w Catch Steak.

Ojciec dwójki dzieci wyglądał jak zwykle przystojnie z gładko ogoloną twarzą i siwiejącymi włosami zaczesanymi do tyłu w schludną, krótką fryzurę. Emma, ​​trenerka osobista z Norwegii, połączyła swój przezroczysty top z parą białych szortów z wysokim stanem. Tym razem widziano ich na ulicach Beverly Hills podczas przechadzki na lunch, a potem przejażdżki Ferrari.

Aktor szwedzkiego pochodzenia uważa się za szczęściarza, mając blisko 40 lat młodszą trenerkę personalną u boku

Dolph Lundgren urodził się jako Hans Lundgren w Sztokholmie w Szwecji. Jest synem Sigrid Birgitty (Tjerneld), nauczycielki języka i Karla Johana Hugo Lundgrena, inżyniera i ekonomisty szwedzkiego rządu.

Mieszkał w Sztokholmie do 13 roku życia, wówczas zamieszkał ze swoimi dziadkami w Nyland, Ångermanland, Szwecja. Mimo wczesnej sympatii do muzyki i sztuki pięknymi, Dolph postanowił pójść w ślady ojca i zdobyć dyplom inżyniera.

Po ukończeniu liceum Dolph spędził niemało czasu na studiach w Stanach Zjednoczonych i za granicą na różnych stypendiach akademickich. Uczył się na Washington State University i Clemson University w Południowej Karolinie.

W 1983 roku uzyskał stypendium Fulbrighta w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, jednej z najzacniejszych szkół inżynierskich na świecie.

Niemniej jednak w tym samym roku zadecydował o przeniesieniu się do Nowego Jorku i zajęciu się aktorstwem. Zmienił imię na Dolph. Rozpoczął studiowanie dramatu w Warren Robertson Theatre Workshop na Manhattanie, nie wiedząc, jak szybko jego życie się zmieni...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Polacy mają się przygotować. Synoptycy uprzedzają przed gwałtownym załamaniem pogody

Zerknij tutaj: Otworzenie słoika będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy jeden prosty patent