Jej kariera zawodowa rozkwitła na antenie Telewizji Polskiej, gdzie zapracowała sobie na miano gwiazdy TVP.

Od czterech dekad raduje opinię publiczną swoim programem, choć ostatnio bardziej zadziwia

O życiu zawodowym Elżbiety Jaworowicz wiemy całkiem sporo, gdyż tyle postanowiła przekazać sama dziennikarka. W jej życiu prywatnym, według medialnych doniesień również nie było nudno.

Super Express postanowił przeanalizować relacje Elżbiety Jaworowicz natury matrymonialnej i romantycznej. Tabloid wertując przeszłość prowadzącej "Sprawę dla reportera", ustalił, że jej aktualnym mężem wciąż jest Eugeniusz Mleczek, który pełnił kiedyś funkcję rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Zakochani zalegalizowali swój związek po 15 latach wspólnego życia. Stało się to w 2010 roku. Elżbieta Jaworowicz nie zdołała wydać na świat dzieci, o czym wspomniała w jednym z wywiadów.

Stwierdziła, że żałuje, że ominęło ją macierzyństwo, które jej zdaniem mogłoby sprawić, że jej życie mogłoby lepiej wyglądać. Posiadanie rodziny uważa za szczęście.

Jak ustalił Super Express, Elżbieta Jaworowicz w swoim życiu przeszła dwa niefortunne związki małżeńskie, a złą passę przerwało trzecie małżeństwo z wyżej wymienionym Eugeniuszem.

O pierwszym małżonku dziennikarki niewiele zdołano ustalić poza plotkami, że był on biznesmenem z Warszawy. Drugim wybrankiem celebrytki był Lech Jaworowicz, po którym Elżbieta pozostawiła sobie nazwisko. Lech Jaworowicz według medialnych doniesień był kierowcą rajdowym.

Tabloid donosi, że po rozstaniu z Lechem dziennikarka nawiązała bliższą relację z Wojciechem Gąsowskim, lecz nie było oficjalnego potwierdzenia, a tylko informacje płynące z kolorowych pism plotkarskich.

O tym się mówi: Opłaty za mieszkania osiągnęły horrendalnie wysoki pułap. Polacy są na skraju wytrzymałości

Zerknij: Ania i Zbyszek z "Sanatorium miłości" nie zamierzają razem zamieszkać. Anna zdradziła dlaczego