Jak podaje portal "Pomponik", Mikołaj Roznerski nieszczególnie chętnie dzieli się ze swoimi wielbicielami szczegółami życia prywatnego. Raz na jakiś czas robi jednak wyjątek. Tak było i tym razem. Aktor zamieścił w sieci wyjątkowe zdjęcie. Poznajcie szczegóły!

Mikołaj Roznerski pochwalił się wyjątkowym zdjęciem

Fani Mikołaja Roznerskiego mieli ostatnio okazję zobaczyć w jego mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. Aktor opatrzył je słowami "This Is Love" ("To jest miłość"). Na fotografii możemy zobaczyć ważną kobietę w życiu aktora - jego mamę Dorota. Kobiecie na zdjęciu towarzyszy wyjątkowo urocza Alpaka.

Choć dziś relacje Mikołaja Roznerskiego z jego mamą są dobre, w przeszłości bywało różnie. Kiedy aktor miał zaledwie 13. lat, jego rodzice się rozstali. Mikołaj Roznerski wychowywał się z ojcem. Mocno przeżył rozstanie z rodzicami, co odbiło się na jego psychice. Przez lata borykał się z problemami z odżywianiem.

Teraz relacje Mikołaja Roznerskiego i jego mamy są zdecydowanie lepsze, a to, co wydarzyło się w przeszłości, przestało mieć aż tak duże znaczenie.

Zawirowania w życiu prywatnym

Mikołaj Roznerski przez jakiś czas związany był z Martą Juras, z którą doczekał się w 2011 roku narodzin syna. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, udało im się pozostać w przyjaznych stosunkach. W jednym z wywiadów podkreślił, że stara się, aby jego syn nie ponosił konsekwencji za jego błędy. "Nie jestem weekendowym tatą" - podkreślił.

Przez ponad trzy lata Mikołaj Roznerski związany był z aktorką Adrianą Kalską. Niestety i ta relacja skończyła się rozstaniem, co Kalska potwierdziła oficjalnie na początku tego roku. Choć ich drogi prywatnie się rozeszły, nadal pozostją ze sobą związani zawodowo.

Jak podoba się wam "czworonóg" uwieczniony na zdjęciu przez Mikołaja Roznerskiego?

To też może cię zainteresować: Dodatkowe pieniądze trafią do seniorów już niebawem. Nie wszyscy seniorzy dostaną czternastkę. Kto może liczyć na zastrzyk gotówki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Seniorzy mogą liczyć na dodatkowe 500 zł. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pieniądze

O tym się mówi: Naukowcy ostrzegają przed końcem ludzkości. Ignorowanie tego scenariusza może być dla nas "niebezpieczne"