Koziorożec


Kobiety tego znaku są wymagające, co, jak się wydaje, nie jest takie złe. Ale czasami ta ścisłość graniczy z nadmierną surowością.

Koziorożce mogą ustanawiać rozkazy wojskowe w swoim domu, żądać od dzieci uległości we wszystkich sprawach. Dzieje się tak, ponieważ Koziorożce nie rozpoznają czułości wobec dzieci, wydaje im się, że zepsuje to tylko młodsze pokolenie.

Takie podejście do edukacji tłumi wolę dzieci, nie pozwala im się rozwijać.

Panna


Idealny porządek jest tym, do czego nieustannie dążą Panny. Za bałagan Panna będzie krytykować swoje dzieci, zawsze będą domagać się utrzymywania czystości.

Jeśli chłopaki nie będą posłuszni, otrzymają karę od matki, krytykę. Często Panny przejmują inicjatywę we własne ręce, gdy dziecko wybiera przyszły zawód. Pannom wydaje się, że lepiej wiedzą, czego potrzebuje dziecko, kim powinno być.

Lew


Kiedy dziecko jest jeszcze małe, Lwy mogą się kontrolować, w większości przypadków tłumić swoje ego. Ale kiedy dziecko osiąga wiek dojrzewania, Lwy zamieniają się w dyktatorów, egoistów.

Podejmą za dziecko wszystkie decyzje, które uniemożliwią mu usamodzielnienie się. Doprowadzi to do tego, że dziecko nie będzie w stanie rozwinąć cech przywódczych, a tak naprawdę są one potrzebne, aby odnieść sukces w życiu.

Baran


Przedstawiciele tego znaku mają wystarczająco dużo czasu na pracę i dzieci. Jedynym problemem jest to, że Baran tworzy ogromną listę surowych zasad dla dzieci, karzących je za najmniejsze przewinienie.

Baran nie może znaleźć równowagi między dyscypliną a troską. Z tego powodu dzieci mogą się ich bać. Dziecko może uciec z domu, spędzać czas w złym towarzystwie, byle tylko nie widzieć złości matki.

Przedstawiciele wymienionych konstelacji powinni przemyśleć swoje poglądy na edukację. Jeśli uda im się zmienić, ich relacje z dziećmi staną się bardziej ufne, komunikacja z dziećmi zacznie sprawiać im radość.

To też może cię zainteresować: Nagłe odejście Andrzejka z „M jak Miłość” bardzo zasmuciło fanów serialu. Tomasz Oświeciński zabrał głos w sprawie produkcji. Jego słowa zadziwiają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Miejsce spoczynku Edwarda Gierka porusza do głębi. Właśnie mija 21 lat od odejścia pierwszego sekretarza KC PZPR. Widok jest poruszający

O tym się mówi: Życiowe problemy Krzysztofa Juniora zdają się nie mieć końca. Sytuacja jest poważna! Bliscy zaniepokojeni stanem psychicznym syna Krzysztofa Krawczyka