Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Katarzyna Sokołowska jakiś czas temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 49-latka pokazała, jakie powitanie czekało na nią i jej synka po powrocie ze szpitala. Było słodko do granic!

Późne macierzyństwo

Katarzyna Sokołowska długo czekała na to, żeby zostać mamą. Jej syn pojawił się na świecie w momencie, kiedy ona miała 49 lat. Od początku nie ukrywała, że ma świadomość pewnych ograniczeń, które związane są z wiekiem i biologią. Jednocześnie przyznała, że dba o siebie, regularnie bada i jest w świetnej formie.

"Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - powiedziała w jednym z wywiadów. Od momentu ogłoszenia nowiny o ciąży, Katarzyna Sokołowska chętnie dzieliła się w sieci zdjęciami swojego rosnącego brzuszka i zmianami, jakie zachodziły w jej organizmie. Teraz, kiedy jej synek jest już na świecie, przestała być już aż tak wylewna.

Fani nie mogą liczyć na zdjęcia synka Katarzyny Sokołowskiej. Informacje o pojawieniu się na świecie chłopca przekazała publikując zdjęcie jego uroczych małych stópek. Ostatnio jurorka z "Top Model" podzieliła się z kolei uroczymi zdjęciami z przywitania, jakie zgotowały jej synkowi czworonożni przyjaciele.

Katarzyna Sokołowska zdradziła również, że kiedy maluszek ucina sobie drzemkę, może liczyć na baczną i czujną opiekę ze strony psiaków. Psiaki bacznie obserwują, żeby synkowi Sokołowskiej nie stała się żadna krzywda.

Spodziewaliście się takiego powitania?

To też może cię zainteresować: Nagłe odejście Andrzejka z „M jak Miłość” bardzo zasmuciło fanów serialu. Tomasz Oświeciński zabrał głos w sprawie produkcji. Jego słowa zadziwiają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Miejsce spoczynku Edwarda Gierka porusza do głębi. Właśnie mija 21 lat od odejścia pierwszego sekretarza KC PZPR. Widok jest poruszający

O tym się mówi: Życiowe problemy Krzysztofa Juniora zdają się nie mieć końca. Sytuacja jest poważna! Bliscy zaniepokojeni stanem psychicznym syna Krzysztofa Krawczyka