Rodowici górale, którzy z pokolenia na pokolenie mieszkają w górskich terenach, charakteryzują się silnym charakterem, uporem i wybuchowością. Ich krew jest gorąca, a miłość do tradycji Wielka. Zespołu Golec UOrkiestra nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z wielu zespołów, które wciąż są w trasie lub na innych wydarzeniach kulturalnych. Ich kalendarze zapisane są po brzegi różnymi terminami i spotkaniami.

Jak mieszkają Edyta i Łukasz Golcowie?

Gdy ich zawodowe podróże dobiegają końca, muzycy mogą wrócić do domu tam, gdzie odpoczynek jest przez wielkie "O". Górskie tereny to nie tylko świeże powietrze, lecz także surowy klimat i wprost niesamowite widoki. Połączenie tamtejszych terenów z tradycyjnymi góralskimi domami, maluje niesamowicie bajkowy obraz, którego widok przynosi ukojenie i relaks. Jak donosi Wirtualna Polska, domostwo Edyty i Łukasza Golców wygląda jak z baśni.

Ogromna, mająca 350 m kwadratowych powierzchni willa, wyposażona jest w balkon ukierunkowany na cudowny widok na Beskidy. Mogą oni bez najmniejszego problemu zażywać aktywności fizycznej na swoim okazałym tarasie, ciesząc się jednocześnie baśniowymi widokami.

Spory ogród przepełniony zielenią jest idealnym miejscem na odpoczynek po ciężkiej pracy w trasie koncertowej. Większość mebli w pomieszczeniach utrzymana jest w góralskim stylu pod względem materiału, gdyż dominuje tam drewno. Dzięki temu jest tam przytulnie i z pewnością zażywa się znacznie zdrowszego i skuteczniejszego snu.

O tym się mówi: Długoterminowa prognoza pogody mocno niepokoi. Może być niebezpiecznie

Nie przegap tego: Ważna wiadomość dla małżeństw. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy z programu Małżeństwo Plus. Kto może liczyć na 500 zł dla małżeństw