Jak podaje portal "Super Express", Katarzyna Cichopek nie raz już udowodniła, że potrafi po mistrzowsku organizować swój czas. Ostatnie dni były dla aktorki wyjątkowo pracowite. Kiedy dwójka jej pociech spędza czas z tatą, ona rzuciła się w wir pracy. Aż trzykrotnie mieliśmy okazję zobaczyć ją w "Pytaniu na śniadanie". Pojawiła się także na planie programów "Operacja aranżacja" i "You Can Dance. Nowa generacja".

Za Katarzyną Cichopek pracowite dni

W ostatnim czasie pozycja Katarzyny Cichopek w TVP znacząco się poprawiła. Gwiazda dostaje od swoich przełożonych kolejne szanse i rozwija skrzydła w kolejnych projektach. Aktorka z "M jak miłość" najpierw została współprowadzącą "Pytania na śniadanie", a teraz zasiadła w jury tanecznego show publicznego nadawcy oraz w programie wnętrzarskim.

Koleżanka gwiazdy zdradziła, że Katarzyna Cichopek pracuje praktycznie codziennie. Korzysta z tego, że dwójka jej dzieci spędza teraz czas z ich tatą - Marcinem Hakielem. W przyszłym tygodniu to Kasia będzie zajmowała się dziećmi, dlatego zdecydowała się wziąć na siebie więcej teraz, żeby potem być do dyspozycji swoich pociech.

Katarzyna Cichopek nie musi się teraz martwić pracą na planie "M jak miłość", bo obecnie trwa trzytygodniowa przerwa w kręceniu kolejnych odcinków. Z czystym sercem będzie mogła pojechać ze swoimi dziećmi na zasłużony wypoczynek.

Trudny czas

Choć zawodowo Katarzyna Cichopek nie ma powodów do narzekania, znacznie więcej zamieszania panuje w jej życiu prywatnym. W marcu tego roku aktorka i jej mąż poinformowali o tym, że po 17. wspólnie spędzonych latach, zdecydowali się rozstać. W wydanym przez siebie oświadczeniu małżonkowie zastrzegli, że nie będą komentować sprawy.

Jakiś czas poźniej, Marcin Hakiel zdecydował się na szczerą rozmowę z Aleksandrą Kwaśniewską, w której zasugerował, że zona go zdradziła. Po tych słowach pod adresem aktorki posypało się wiele negatywnych komentarzy, a także domysłów na temat tego, z kim może mieć romans. Na szczęście na urlopie Katarzyna Cichopek będzie miała szansę odpocząć i od tego.

Jesteście ciekawi, jaki poradzi sobie Katarzyna Cichopek z nowymi zadaniami?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące doniesienia na temat rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Nikt się tego nie spodziewał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do mediów trafiły nowe fakty o zachowaniu Antoniego Królikowskiego. Co zrobił zaraz po ślubie

O tym się mówi: Królowa Elżbieta sporządziła listę gości zaproszonych na wakacje. Co z Meghan i Harrym