Jak podaje portal "O2", jednym z bardziej dokuczliwych problemów, z jakimi stykamy się latem, są wszędobylskie muchy, które skutecznie potrafią uprzykrzyć nam życie. Kiedy za oknem robi się ciepło, otwieramy okna i to właśnie nimi muchy dostają się do naszych mieszkań. Jeśli chcecie pozbyć się problemu wlatujących do wnętrza domu much, warto skorzystać z prostego, ale skutecznego patentu. Wszystko czego potrzebujecie, to woda i worek foliowy.

Jak skutecznie pozbyć się much?

Muchy mocno potrafią uprzykrzyć życie. Kiedy tylko otworzymy okno, zaraz wewnątrz mieszkania pojawia się cała chmara tych uciążliwych owadów. Ich obecność może przyczynić się do wprowadzenia do naszego domu niebezpiecznych zarazków. Dlatego warto zrobić wszystko, aby zapobiec obecności much wewnątrz pomieszczeń.

Worek z wodą/TikTok @tcfamalam
Worek z wodą/TikTok @tcfamalam
Worek z wodą/TikTok @tcfamalam

Jedna z tiktokerek postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami prostym patentem na to, jak zapobiec wlatywaniu much do domu. Wszystko, czego potrzebujemy to zwykły worek i woda. Wypełniony wodą worek wystarczy powiesić w pobliżu drzwi balkonowych lub okien. Dzięki niemu muchy będą omijały nasze mieszkania szerokim łukiem.

"Nie miałam żadnych much w ciągu ostatnich kilku godzin, podczas gdy normalnie są setki i muszę korzystać ze sprayu" -słyszymy na nagraniu. Wszystko po tym, jak kobieta zawiesiła dwa worki z wodą przy drzwiach prowadzących do ogrodu.

@tcfamalam

#lifehack #tiktokhack #toptips #flies #yourewelcome #itworks

♬ original sound - Tcfamalam

Część komentujących nagranie internautow przyznało, że wypróbowało w swoich domach patent z workiem wypełnionym wodą i dostrzegli zdecydowaną poprawę.

A wy, jakie macie skuteczne patenty na to, aby muchy nie wchodziły do domu?

To też może cię zainteresować: Folia aluminiowa ma wiele zaskakujących zastosowań. Co się stanie, kiedy wrzucimy ją do pralki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mały a bardzo niebezpieczny. Lato w pełni, a kleszcze czyhają na nas niemal na każdym kroku. Są sposoby na to, by uniknąć ugryzienia przez pajęczaka

O tym się mówi: Wielka miłość aktorki zakończyła się w poruszających okolicznościach. Irena Karel przeżyła wiele trudności. Zygmunt Samosiuk był mężczyzną jej życia