Jak podaje portal "Pomponik", Marta Kaczyńska i Małgorzata Rozenek-Majdan były dawniej przyjaciółkami. Sporo łączyło obie panie. Ich rodzice się znali, a do tego miały wspólną pasję. Niestety czas zweryfikował ich znajomość i z nieznanego powodu znajomość Kaczyńskiej i "perfekcyjnej pani domu zakończyła się. Obie konsekwentnie milczą na swój temat.

Zaskakująca przyjaźń Małgorzety Rozenek-Majdan i Marty Kaczyńskiej

Przyjaźń Małgorzaty Rozenek-Majdan (z domu Kostrzewska) i Marty Kaczyńskiej rozwijała się w latach 90. ubiegłego wieku. Dla wielu jest to sporym zaskoczniem, zwłaszcza, że obie panie nie wydają się mieć ze sobą zbyt wiele wspólnego. "Perfekcyjna pani domu" uwielbia światła kamer i chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne.

Z kolei Marta Kaczyńska stroni od mediów, a w jej mediach społecznościowych raczej próżno znaleźć wpisy poświęcone jej najbliższym. Chętniej pokazuje za to swój talent fotograficzny, który można zobaczyć w zdjęciach zachwycających pejzaży.

Małgorzatę Rozenek-Majdan i Martę Kaczyńską łączy to, że obie mają dość bujne życie uczuciowe i na koncie trzy małżeństwa. Jednak w latach 90. łączyło je znacznie więcej. Panie poznały się dzięki swoim rodzicom.

Tak to się zaczęło

W 1992 roku Lech Kaczyński został wybrany na Prezesa Najwyższej Izby Kontroli, co sprawiło, że przeniósł się z Sopotu do stolicy. To właśnie w tej instytucji poznał ojca Małgorzaty Rozenek-Majdan, Stanisława Kostrzewskiego.

Przyjaźń obu panów sprawiła, że zaczęli spotykać się prywtanie, z całymi swoimi rodzinami. Córki pary przypadły sobie do gustu, tym bardziej, że pasją obu był taniec. "Dziewczynki razem uczęszczały do szkoły baletowej i ponoć były ze sobą bardzo zżyte. Potem ich drogi się rozeszły i żadna nie wspomina o dawnej relacji" - wskazuje portal "Plejada".

Spodziewaliście się przyjaźni obu pań?

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda nie przewidziała takiego powitania. Mina pierwszej damy mówi wszystko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny prądu pójdą mocno do góry. Jak ulżyć domowemu budżetowi i obniżyć rachunki za energię elektryczną

O tym się mówi: Prawda o związku Krawczyka Juniora z Katarzyną wyszła na jaw. Kobieta przerwała milczenie