Krzysztof Jackowski, działając prężnie na platformach społecznościowych, stale utrzymuje kontakt ze swoimi widzami i słuchaczami.

Jasnowidz z Człuchowa zaskoczony w środku lata o prognozę na tegoroczną zimę

Prowadząc swój kanał na platformie YouTube, dzieli się swoimi wizjami i przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Nagrania z transmisji na żywo są licznie dostępne w sieci.

Jego główną specjalnością jest odnajdywanie zaginionych osób lub przedmiotów, a odnosząc liczne sukcesy, może być pewien, że spore grono ludzi ufa mu bezgranicznie. Dlatego też w środku upalnego lata Krzysztof Jackowski został zapytany o prognozę na tegoroczną zimę.

Jak mogliśmy zauważyć, wiele z prognoz i przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego spełniło się z ogromną dokładnością, co dotyczy także przewidywania pogody nawet na kilka miesięcy do przodu.

Zapytany o zimę, która się zbliża, przyznał szczerze, że jeszcze o tym nie myślał, lecz na teraz jest w stanie powiedzieć, że przeczuwa krótki zimowy incydent w 2022 roku, a w 2023 roku będzie ona deszczowa i niezbyt długa - Nie myślałem o tym. Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku - poinformował dziennikarzy "Super Expressu".

Miejmy nadzieję, że tegoroczna zima przyniesie jednak ze sobą nieco mrozu, aby przerzedzić choć trochę bakterie i wirusy, które królują obecnie szumnie w mediach.

O tym się mówi: Polacy mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Kto może ubiegać się o 3 tysiące złotych i kiedy będą one wypłacane

Zerknij: Ważna wiadomość dla małżeństw. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy z programu Małżeństwo Plus. Kto może liczyć na 500 zł dla małżeństw