Jak przypomina portal "Goniec", kiedy Sławomir budował swój sceniczny wizerunek, jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz trzymała się raczej w cieniu. Z czasem jednak zaczęła odważniej pokazywać się światu i teraz można o niej mówić, jako o nieodłącznym elemencie projektu, jakim jest "Sławomir". Kajra jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcie wywołało sporo emocji. Trudno rozpoznać ją na fotografii. Zobaczcie sami!

Kajra wyszła z cienia męża

Kajra dopiero po jakimś czasie dołączyła do swojego męża na scenie, zdobywając ogromną popularność. Ona i Sławomir stanowią zgrany duet nie tylko w życiu, ale i na scenie. Para pobrała się w 2011 roku.

W jednym z wywiadów zdradziła, że to ona jest muzą Sławomira i do niej kierowane jest wiele jego piosenek. Dodała, że jest zazdrosna o swojego męża i inne kobiety Stwierdziła, że to zupełnie naturalne i ma tak każda zakochana w swoim mężczyźnie kobieta.

Kajra pozostaje ze swoimi wielbicielami w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza posty. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć Kajrę w anturażu dalekim od tego, w jakim możemy zobaczyć ją na scenie.

Magdalena Kajrowicz prezentuje się na zdjęciu w kapeluszu kojarzącym się z wyprawami na ryby, czy do lasu. W podobnym nakryciu głowy możemy zobaczyć również Sławomira. Fani nie kryli zachwytu najnowszym zdjęciem Kajry. "Wow" - napisała jedna z internautek, dodając do komentarza emotikonę ognia. "Pięknie", "cudownie" - zachwycali się inni fani Kajry.

A jak podoba się wam Kajra w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Danuta Martyniuk zdradziła tajemnicę swojej spektakularnej metamorfozy. Żona Zenka zrezygnowała z dwóch produktów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważna wiadomość dla małżeństw. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy z programu Małżeństwo Plus. Kto może liczyć na 500 zł dla małżeństw

O tym się mówi: Kolejne złe wieści o stanie pogody. Po nawałnicach wracają upały. Wiemy, kiedy możemy spodziewać się wytchnienia od gorąca? Długoterminowa prognoza