W rozmowie z portalem "Pomponik", Andrzej Sikorski zdradził, jakie sceny nie znalazły się w odcinkach "Sanatorium miłości", które mieliśmy okazję zobaczyć w telewizji. Okazuje się, że uczestnicy mieli okazje brać udział w wielu rywalizacjach, które ostatecznie nie trafiły do programu. Jakie sceny zostały wycięte?

Andrzej Sikorski szczerze o "Sanatorium miłości"

Czwarta odsłona "Sanatorium miłości" kręcona była w miejscowości Polanica Zdrój. To właśnie tam pojawiło się 12 kuracjuszy, wśród których był również Andrzej Sikorski. Uczestnicy programu nie mogli narzekać na brak emocji i wyzwań. Mieli okazję nocować pod namiotami, zagrać w paintballa, brać udział w wyścigach kajakowych, a nawet lecieć helikopterem.

Andrzej Sikorski zdradził, że sposób przedstawienia wydarzeń przez producentów "był bliski ideałowi". Przyznał, że w ich przypadku produkcja nie ukierunkowywali niczego w kierunku, jaki sami uznaliby za właściwy, ale przedstawiali kuracjuszy i wydarzenia z ich udziałem, takie, jakie faktycznie były.

Andrzej Sikorski nie miał również zastrzeżeń do tego, w jaki sposób został on przedstawiony w miłosnym show TVP. "Zostałem pokazany powiedzmy tak w 95 procentach takim, jakim jestem" - powiedział w rozmowie z "Pomponikiem".

"Sanatorium miłości 4", tego nie mieliśmy okazji zobaczyć

Andrzej Sikorski zdradził, że widzowie nie mieli okazji zobaczyć wszystkiego, co działo się na planie programu. Nic dziwnego, każdy odcinek miał ściśle określone ramy czasowe, co zmuszało produkcję do selekcji materiału.

Andrzej przyznał, że nie mieliśmy okazji zobaczyć między innymi aerobiku, jaki odbywał się w basenie, czy tego, jak seniorzy mieli okazję jeździć konno. Kuracjusz dodał jednocześnie, że to, co pokazwno w progrmie było "kwintesencją tego, co się tam zdarzyło".

Chcielibyście zobaczyć odcinek "Sanatorium miłości" ze scenami, jakie nie zmieściły się w odcinkach już wyemitowanych?

To też może cię zainteresować: Kolejne złe wieści o stanie pogody. Po nawałnicach wracają upały. Wiemy, kiedy możemy spodziewać się wytchnienia od gorąca?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odszedł znakomity aktor. W ostatnich miesiącach trwała walka o jego życie po ciężkim wypadku, jakiego doznał

O tym się mówi: Wielka miłość aktorki zakończyła się w poruszających okolicznościach. Irena Karel przeżyła wiele trudności. Zygmunt Samosiuk był mężczyzną jej życia