Jak podaje portal "Pomorska", wiele osób wierzy w to, że wraz z imieniem wiążą się konkretne cechy charakteru. Wskazano, które imiona noszą osoby wyjątkowo uparte, nie bojące się wyrażania własnego zdania i nigdy nie chodzące na skróty. O jakich imionach mowa?

Agnieszka

Osoby o tym imieniu nie znoszą nudy, co znajduje swoje odbicie w wybieranym przez Agnieszkę zawodzie. Nie czułaby się dobrze siedząc za biurkiem i wykonując papierkową robotę. Ona musi być w ruchu. Jeśli coś sobie zaplanuje, z pewnością uda jej się to osiągnąć.

Kobieta/YouTube @Wiem
Kobieta/YouTube @Wiem
Kobieta/YouTube @Wiem

Anna

Kobiety o tych imionach są niezwykle wrażliwe i bardzo delikatne, co wcale nie oznacza, że nie ma własnego zdania. Potrafi postawić na swoim, co pozwala jej szybko awansować w pracy.

Irena

Irena zawsze dba o to, aby mieć dużo wspomnień w jesieni życia. Charakteryzują ją ciekawość, podjemowanie ryzyka i dążenie do wyznaczonych sobie celów. Irenie nie brakuje wiary we własne możliwości w różnych aspektach życia.

Iwona

Iwony lubią czuć się jak księżniczki i tak chcą być traktowane. Nie boją się otwarcie wyrażać własnego zdania. Potrafią być miłe dla otaczających je osób. Są dobrze wychowane i zawsze kulturalne, co jednak nie przeszkadza im robić tego, co chcą.

Kobieta/YouTube @Wiem
Kobieta/YouTube @Wiem
Kobieta/YouTube @Wiem

Magdalena

Magdalena nie przepada za nudą. W ich życiu ciągle się coś dzieje. Pełno jest zaskakujących obrotów spraw. Umieją stawiać na swoim i nawet, gdy robi się nerwowo, nie tracą koncentracji i nawet z najtrudniejszych opresji wychodzą obronną ręką.

Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona

Marta

Kobiety noszące to imię, charakteryzuje niezwykle silna osobowość. Zawsze wiedzą, czego chcą i stawiają na swoim. Choć bywają mało tolerancyjne, nigdy nie zapominają o dyplomacji.

Sprawdziło się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące doniesienia o Wojciechu Szczęsnym. Skomentował wzmiankę o nieślubnym dziecku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellman zdradziła smutną prawdę na temat swojego zdrowia. Z tymi problemami będzie zmagać się do końca życia

O tym się mówi: Antek Królikowski zdecydował się na ważny krok. "Chcę się teraz skupić na walce o Viniego"