Jak przypomina portal "Super Express", w ostatnim czasie jesteśmy świadkami zaostrzenia się konfliktu między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim. Od zeszłej soboty medialna przepychanka między oczekującymi na rozwód małżonkami trwa w najlepsze. Zaczęło się od odwołanego chrztu Vincenta, a skończyło na lawinie wzajemnych oskarżeń. Antek Królikowski zapowiedział teraz, że zamierza złożyć w sądzie wniosek o widzenia z synem. Poznajcie szczegóły!

Antek Królikowski zapowiada, że będzie walczyć o syna

Antek Królikowski w wydanym kilka dni temu przekonywał, że nie widuje swojego syna tak często, jakby chciał. Dodawał, że chciałby być obecny w życiu syna. W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" aktor stwierdził, że Joanna Opozda kłamie i próbuje manipulować opinią publiczną.

Jego zdaniem, dowodem na te oszustwa są pokazane przez niego operacje bankowe, jakich dokonywała na ich wspólnym koncie Joanna. Dodał z przekonaniem, że "prawda obroni się sama". Zapowiedział również, że będzie walczył o to, aby mieć kontakt z małym Vincentem.

Co zamierza Antek Królikowski?

Z ustaleń tabloidu wynika, że Antek Królikowski zamierza wystąpić do sądu z wnioskiem o zabezpieczenie jego spotkań z synem, do czasu, aż te, nie zostaną ustalone w czasie rozprawy rozwodowej. Aktor przekonuje, że jego żona utrudnia mu wizyty. Ponoć już nie raz miał on odbić się od zamkniętych drzwi mieszkania Opozdy.

Zupełnie inaczej sytuację przedstawia Joanna Opozda. Wskazuje, że to Antek przedkłada zabawę nad spotkania z dzieckiem i nie pojawia się na umówionych spotkaniach.

Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com
Antek Królikowski. Źródło: youtube.com

Myślicie, że uda im się wreszcie dogadać?

To też może cię zainteresować: Marek Kondrat zdobył się na wyjątkowo szczere wyznanie na tamat swojej żony. Na co nie pozwala mu młodsza o blisko cztery dekady partnerka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te patenty na kiszone ogórki warto znać. Dzięki nim unikniemy pustych w środku ogórków

O tym się mówi: Dorota Wellman zdradziła smutną prawdę na temat swojego zdrowia. Z tymi problemami będzie zmagać się do końca życia