Jak przypomina portal "Goniec", Katarzyna Cichopek nie znika z pierwszych stron gazet. Wiele mówi się o aktorce "M jak miłość" głównie za sprawą rozwodu z Marcinem Hakielem i plotek o romansie, jaki ma ją łączyć z kolegą z pracy - Maciejem Kurzajewskim. Ostatnio na profilu w mediach społecznościowych Cichopek zamieściła zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Nie milkną plotki o romansie, jaki miał połączyć Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Najwidoczniej prowadzący "Pytanie na śniadanie" niewiele sobie robią z sensacyjnych doniesień o ich romantycznej relacji i nie zamierzają rezygnować ze swojego towarzystwa.

Plotki zaczęły się pojawiać niedługo po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili w marcu tego roku, że po 17. wspólnie spędzonych latach ich drogi definitywnie się rozchodzą. Już wtedy spekukowano, że któraś ze stron zdradziła. Nieco światła na sprawę rzucił tancerz, który w wywiadzie z Olą Kwaśniewską przyznał, że "wolność", o którą prosiła go żona, "ma imię".

Pierwszym podejrzanym okazał się partner Katarzyny Cichopek z programu "Pytanie na śniadanie" - Maciej Kurzajewski. Oliwy do ognia dolały nielegalne nagrania rozmowy aktorki i dziennikarza. Jednak do tej pory nie pojawiły się żadne twarde dowody na to, że tą dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chętnie się razem pokazują

Ani Kasia Cichopek, ani jej partner z "Pytania na śniadanie" nigdy nie potwierdzili plotek. Nie zamierzają też unikać swojego towarzystwa i publikowania wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Ostatnio Katarzyna Cichopek zamieściła w social mediach zdjęcie, na którym widzimy ją między innymi w towarzystwie Kurzajewskiego. "Jak ja uwielbiam team "Pytanie na śniadanie". Tych których widać i tych których na ekranie nie widzicie" - napisała aktorka w poście.

Myślicie, że tych dwoje faktycznie łączy tylko przyjaźń?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa odwołanego chrztu syna Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Głos zabrał spowiednik gwiazd. Duchowny nie przebierał w słowach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część seniorów może zyskać nawet 200 złotych do emerytury. Co trzeba zrobić, żeby otrzymywać pieniądze co miesiąc

O tym się mówi: Wszyscy byli przekonani, że kobieta spodziewa się dziecka. W jej rosnącym brzuchu kryło się jednak coś innego