Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że tak na dobrą sprawę tylko najbliżsi Vincenta wiedzą, co się stało tego dnia.

Czy Joanna Opozda chciała zrobić teściowej i byłemu mężowi na złość?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Była sobota 16 lipca. Paparazzi najwyraźniej deptali po piętach Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej i jej synowi, Antoniemu Królikowskiemu, gdyż prasa donosi teraz, że błąkali się oni pod kościołem w dniu niedoszłych niestety chrzcin ich wnuka i syna Vincenta.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Goniec donosi, że Joanna Opozda specjalnie nie pojawiła się w tym czasie w świątyni, aby utrudnić Królikowskim kontakt z synkiem. Tabloid opisuje babcię i ojca maleństwa, jak krążyli bezradnie i w oczekiwaniu pod budynkiem kościoła, wydzwaniali i byli zaskoczeni, że nic się tam nie dzieje.

Piszą, że Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-Królikowska są zwaśnione, jednak tego nie wiemy na sto procent. Wiemy natomiast, że plotki o domniemanym zaproszeniu Joanny Opozdy przez teściową do wspólnego spędzenia wakacji skłoniły obie panie do skomentowania ich. Joanna zaprzeczyła, natomiast jej teściowa lakonicznie odmówiła komentarza.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Czy poznamy powody nieobecności Vincenta na własnym chrzcie?

O tym się mówi: Danuta Martyniuk już nie stresuje się krytyką. Pokazała hejterom, gdzie ich miejsce. O co chodzi

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Katarzyna Dowbor pojawiała się w telewizji nie tylko jako prezenterka. Wiele osób nie wie o tym, czym zajmowała się gospodyni programu „Nasz nowy dom”