Nie ulega wątpliwości, że wieloletnia miłość Zenka Martyniuka do Danuty jest stała, głęboka i widoczna. Wokalista zabiera ją bardzo często w trasy koncertowe, gdy tylko ma pewność, że jedzie w piękne miejsce, w którym jego małżonka będzie czuła się dobrze.

Danuta Martyniuk nie znika z tabloidowych nagłówków. Czy chodzi o jej figurę?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez John (@deboragowin)

Wielokrotnie stawała z nim na jednej scenie i śpiewała, co widać na wielu zdjęciach. Widać także na nich u obojga lekką puszystość tu i ówdzie, co było mocno komentowane przez internautów szczególnie w przypadku Danuty Martyniuk. Hejt nasilał się, gdy ich syn Daniel wywijał z literą prawa, a jego głośny rozwód wyskakiwał ludziom nawet z lodówki.

Było wówczas widać, że głównym powodem waśni między rodzinami były pieniądze, o których Danuta i Daniel wspominali na każdym kroku podczas rozmowy z prasą. Dla odmiany, Zenek i "tamta strona" konfliktu nie wspominali w ogóle o sprawie rozwodu, tym bardziej o pieniądzach. To wzbudziło antypatię wobec Daniela i jego matki, która stawała w jego obronie niezależnie od przewinień syna.

Teraz zewsząd wyskakuje nam odchudzona Danuta, która nowymi, dopasowanymi strojami pokazuje, ile włożyła pracy i pieniędzy, aby zeszczupleć i zyskać kształtną kibić. Teraz miejmy nadzieję, że jej kłopoty z hejterami znikną na dobre, a ona sama będzie się czuła na tyle dobrze sama ze sobą, że zmieni się jej spojrzenie na rzeczy materialne i pieniądze. Być może tabloidy nie będą już pisały o domniemanym kryzysie w małżeństwie Martyniuków z powodu młodej i szczupłej modelki z teledysku Zenka.

O tym się mówi: Powraca temat lekarzy niezadowolonych z zarobków. Jaka kwota by ich uszczęśliwiła

Zerknij: Księżniczka Charlotte właśnie skończyła 7 lat! William i Kate w wyjątkowy sposób uczcili jubileusz swojej córeczki. Do sieci trafiło nowe zdjęcie