Alchemicy z całego świata, wróżbici, astrologowie, numerolodzy i wróżki mają pełne ręce roboty, aby poinformować cały świat o nadchodzącym, nieodwracalnym przekształceniu wszystkiego, co nas otacza, oraz nas samych.

Czy zdołamy przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteśmy?

Nie trzeba bać się tych zmian, a zrozumieć, że pozwolą one nam wszystkim poznać nasze prawdziwe przeznaczenie na tej Ziemi. Kim jesteśmy? Po co tu jesteśmy? Jaki jest nasz cel i kiedy go osiągniemy? Od samego początku naszego życia jesteśmy przeznaczeni do zaprogramowania, a nasze "nadnaturalne" zdolności są nam wyłączane we wczesnym dzieciństwie. Zapominamy technikę widzenia aury, czy innych bytów i stajemy się państwowymi obywatelami. To jednak szybko ma ulec zmianie...

Od 14 stycznia do 3 lutego zachodzi pierwsza retrogradacja Wodnika i Koziorożca. Ponieważ ta planetarna wymiana wsteczna zaczyna się w środku retrogradacji Wenus, byli partnerzy mogą powracać lub możemy mieć czasowy niepokój o miłość lub pieniądze.

Druga retrogradacja występuje od 10 maja do 3 czerwca w Bliźniętach i Bykach. Wstąpienie w teraźniejszość będzie wtedy trudne, bo boimy się zmienić nasz sposób myślenia i doświadczać nowości. Musimy wówczas być elastyczni w analizowaniu informacji.

Trzecia retrogradacja ma miejsce od 9 września do 2 października w Wadze i cofa się do Panny. Nauczymy się wówczas odnosić się do innych poprzez klarowną i zwięzłą komunikację, co będzie efektem retrogradacji.

Czwarty i ostatni raz retrogradacji odbędzie się od 29 grudnia do 18 stycznia 2023 roku w Koziorożcu. Poczujemy się tak, jakby nie było odpowiednio dużo czasu, aby zająć się wszystkim, co mamy do zrobienia, co oznacza, że ​​musimy zreorganizować nasz czas.

Musimy nauczyć się być tu i teraz, uziemiać się, aby regularnie zadbać o relaks i spokój. To pozwoli nam wyciszyć się na tyle, aby usłyszeć podpowiedzi skierowane wyłącznie do nas. Trzeba zasypać i budzić się z wdzięcznością, która jako pierwsza podwyższa nasze wibracje.

O tym się mówi: Znaki zodiaku, które przyciągają rzeczy nadprzyrodzone i paranormalne. Czy jesteś wśród nich

Zerknij: Aktorka nie mogła podjąć innej decyzji. Kto opiekuje się synkiem Joanny Opozdy, kiedy kobieta jest w pracy