Media obiegła informacja, że Katarzyna Cichopek pochwaliła się na swoim instagramowym profilu kolejną pracą w roli, która jest dla niej z pewnością bardzo ekscytująca.

Zapracowana celebrytka wzięła na siebie kolejne wyzwanie

Nie jest tajemnicą, że jako zwyciężczyni konkursu tanecznego, podczas którego związała się z Marcinem Hakielem, przez te wszystkie lata zdobyła doświadczenie i umiejętności taneczne.

Jest niewątpliwie artystką bardzo zapracowaną, gdyż poza pracą na planie serialu, jest jedną z prowadzących program śniadaniowy, a poza tym prężnie działa na instagramowym profilu reklamując liczne produkty i usługi.

Teraz poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że zasiądzie w fotelu jurora programu "You Can Dance Nowa Generacja".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @cukiandcream

Przede mną nowa przygoda, nowe wyzwanie 💃🏻 Kocham taniec od dziecka. Trzymam mocno kciuki ✊🏻 za wszystkie tańczące dzieciaki. Czekam na Was w @youcandancetvp Powodzenia i do zobaczenia 😘❤️ - napisała podekscytowana celebrytka w pięknej, zielonej mini.

Miejmy nadzieję, że aktorka rozwinie skrzydła tak szeroko, jak nie potrafiła przed sporymi zmianami, jakie zaprowadziła w swoim życiu.

O tym się mówi: Wybory Miss Polski już tuż tuż. Podano już tożsamość finalistek konkursu

Zerknij tutaj: Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek znalazł pocieszycielkę. Co wiadomo o kobiecie, z którą widywany jest tancerz