Jak podaje portal "Super Express", Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska pobrali się w 2018 roku. Co jakiś czas media donoszą, że para przeżywa kryzys, choć jeszcze nigdy nasilenie tych doniesień nie było tak duże, jak w ostatnich dniach. O tym, że w małżeństwie gwiazd nie dzieje się najlepiej, zaczęto mówić, kiedy Paulina Krupińska pojawiła się na weselu w Turcji bez swojego ukochanego. Muzyk w tym czasie występował w Opolu. W końcu gospodyni "Dzień dobry TVN" zdecydowała się zabrać głos w sprawie. Co powiedziała?

Prawda o małżeństwie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki

Plotki o tym, że Krupińska i Karpiel-Bułecka przechodzą kryzys, pojawiają się wyjątkowo często. Ostatnio odżyły za sprawą faktu, że Paulina Krupińska poleciała sama na wesele przyjaciela, które odbywało się w Turcji. Do sensacyjnych doniesień na temat swojego małżeństwa postanowiła odnieść się sama zainteresowana.

W rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post", Paulina Krupińska przyznała, że ona i jej mąż wrócili właśnie z wakacji, na jakie wybrali się wspólnie z dziećmi i grupą swoich przyjaciół. "Nie wiem, co miałabym ratować. Według mediów może bym musiała coś ratować..." - powiedziała celebrytka.

Dodała również, że uwielbia śledzić medialne doniesienia na temat swojego małżeństwa i ogólnie na temat różnych aspektów swojego życia. Podkreśliła, że jest to zwykle bardzo interesująca lektura.

Myślicie, że te słowa prowadzącej "Dzień dobry TVN" uciszą wreszcie krążące plotki o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką?

To też może cię zainteresować: Maria Romanek zrobiła furorę, gdy zdobyła główną nagrodę w „Milionerach”. Wiemy, co stało się z potężną wygraną. Wiele osób będzie zaskoczonych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące informacje obiegły media. Czy Władimir Putin i jego nieformalna partnerka po raz kolejny zostaną rodzicami

O tym się mówi: Pojawiły się pierwsze prognozy dotyczące waloryzacji rent i emerytur w 2024 roku. Seniorzy nie będą mieli szczególnych powodów do zadowolenia