Jak przypomina portal "Pomponik", o Władimirze Putinie mówi się dużo i często. Po rosyjskiej agresji na Ukrainę, media na całym świecie co rusz podają nowe informacje na temat planów Putina, stanu jego zdrowia, a także jego życia prywatnego. Ostatnio wiele mówi się o tym, że dyktator niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Spekuluje się, że "nieformalna pierwsza dama Rosji" Alina Kabajewa jest w ciąży?

O Władimirze Putinie znów jest głośno

Wojna na Ukrainie jest jednym z ważniejszych tematów, o jakich mówi się na świecie. Po rosyjskiej agresji na naszych wschodnich sąsiadów dużo miejsca poświeca się nie tylko działaniom militarnym, ale także samemu Władimirowi Putinowi. Dowiedzenie się czegokolwiek na temat życia prywatnego rosyjskiego przywódcy, jest niezwykle trudne.

Życie prywatne Putina jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Wiadomo, że w 2013 roku zakończyło się jego małżeństwo z Ludmiłą Putin. Od lat plotkuje się, że jedną z przyczyn rozstania małżonków miał być romans Putina z byłą gimnastyczką Aliną Kabajewą, z którą ma być związany do dziś. Mówi się, że para doczekała się dzieci, choć pojawiają się sprzeczne wiadomości, co do ich liczby.

Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @India Today
Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @India Today
Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @India Today

Choć rzecznik Kremla dementuje plotki o małżeństwie Kabajewej i Putina, opinia publiczna nie daje tym zaprzeczeniom wiary. Tuż po rozpoczęciu wojny, domniemana wybranka Putina zapadła się pod ziemię. Dopiero jakiś czas temu zaczęła pojawiać się znów publicznie.

Alina Kabajewa w ciąży

W serwisie Telegram miała się pojawić informacja o tym, że Alina Kabajewa jest w ciąży. Informacja ta, miała zostać przekazana przez kanał Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej. Poinformowano, że na świat ma przyjść dziewczynka.

O ciąży domniemanej kochanki Putina pisze również "The Sun". Z informacji przekazanych przez gazetę wynika, że Putin nie specjalnie ucieszył się na wieść o tym, że jego rodzina znów spodziewa się dziecka. "Mam już wystarczającą liczbę dzieci, poza tym już dawno miałem dość dużo córek" - miał powiedzieć rosyjski przywódca.

Alina Kabajewa/YT @FIG Channel
Alina Kabajewa/YT @FIG Channel
Alina Kabajewa/YT @FIG Channel

Myślicie, że informacje te się potwierdzą?

To też może cię zainteresować: Monika Miller szczerze o przypadłości, z którą się zmaga. W Polce nie ma leku, który może jej pomóc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego nie brzmi optymistycznie. To już kolejny raz, kiedy wizjoner nie ma dobrych wieści

O tym się mówi: Stan zdrowia Maryli Rodowicz nie wygląda najlepiej. Piosenkarka przeszła dwa zabiegi, a teraz przechodzi rehabilitację