Jak podaje portal "Elle", nadchodzi Superksiężyc w Koziorożcu, którego oddziaływanie wpłynie na nas aż pięciokrotnie silniej. Co czeka nas w trakcie lipcowej pełni Księżyca?

Superksiężyc zagości w lipcu nad naszym niebem

Pełnia Księżyca czeka nas 13 lipca. Jeśli wierzyć w zapowiedzi astrologów, będzie to czas, kiedy każdy będzie musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za to, jakie decyzje podejmował do tej pory. Będzie to świetna okazja na zrewidowanie dotychczasowych wyborów, a także walki o własne szczęście i spełnienie.

Współpracując z energią, jaką niesie za sobą Księżyc, mamy szansę na skuteczne wrowadzenie ważnych i potrzebnych zmian w naszym życiu, a co za tym idzie udoskonalenie przyszłości, jaka nas czeka. Astrolodzy przekonują, że ta pełnia pozwoli nam się wspiąć na każdy szczyt, wystarczy tylko chcieć wyruszyć w tę wędrówkę.

Pełnia księżyca/YouTube @KoszalinInfo - wydarzenia
Pełnia księżyca/YouTube @KoszalinInfo - wydarzenia
Pełnia księżyca/YouTube @KoszalinInfo - wydarzenia

Ta pełnia księżyca będzie wyjątkowa, ze względu na wielkość tarczy Księżyca oraz jej jasność.

Pełnia w koziorożcu

Ta pełnia będzie lśnić w znaku Koziorożca. Jest to znak charakteryzujący się wyjątkową praktycznością. Jeśli Koziorożec postawi sobie cel, nie spocznie dopóki go nie osiągnie. Dlatego jeśli pełnia będzie w tym znaku, warto pomyśleć w jakim kierunku chcemy, aby podążyło nasze życie - zwłasza w wymiarze zawodowym.

"Pełnia księżyca w pracowitym znaku ziemi ujawni nasze największe słabości" - czytamy na stronach poratalu "Elle". To nie jest wcale zła wiadomość. Wystarczy dać się prowadzić Koziorożcowi, który jest potężnym znakiem zodiaku. Czas zrozumieć, że zmiana nie jest niczym złym i bez niej niczego nie poprawimy.

Pełnia księżyca/YouTube @telewizjabeskid
Pełnia księżyca/YouTube @telewizjabeskid
Pełnia księżyca/YouTube @telewizjabeskid

Czekacie na nadchodzącą pełnię?

To też może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska boleśnie podsumowała rodaków. Internautów zachęcała do dalszego hejtu. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Film o przygodach "Ani z Zielonego Wzgórza" ukazał się niemal czterdzieści lat. Jak zmieniła się aktorka wcielająca się w Anię Shirley

O tym się mówi: Córka Bogusi z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła, jak czuje się jej mama po odejściu Krzysztofa Pachuckiego