Pomimo faktu, że spora wiedza z danej dziedziny lub duża wiedza ogólna jest możliwością do zaimponowania otoczeniu, należy wyważyć sposób wypowiedzi, aby nie dać rozmówcom do zrozumienia, że należy im wszystko tłumaczyć jak małym dzieciom, gdyż i tak wielu rzeczy nie będą w stanie pojąć. W taki właśnie sposób mogą działać osoby o bardzo wysokiej samoocenie, a nawet narcystyczne.

Hubert Urbański zebrał gratulacje z powodu jego stalowych nerwów

Wykorzystają każdą możliwą okazję, aby pochwalić się sporym zasobem wiedzy, zawstydzające przy tym swoich rozmówców lub słuchaczy. Tacy ludzie potrzebują stałej atencji i odbiorców, aby manifestować swoją wyższość intelektualną nad innymi.

Tak właśnie zachował się jeden z uczestników programu Milionerzy, który usłyszał pytanie o narząd w organizmie człowieka, który zużywa najwięcej glukozy. Mężczyzna w niemiłosierny sposób przedłużał swoją odpowiedź, rozkładając na czynniki pierwsze każdą z poszczególnych podpowiedzi, analizując przy tym logiczność ich wystąpienia.

Nie było końca argumentacjom każdej z decyzji mężczyzny, co wywołało sporą irytację publiczności i widzów.

Sam prowadzący program Hubert Urbański w pewnym momencie przestał już ukrywać zmęczenie tym człowiekiem. Widzowie za pośrednictwem mediów społecznościowych nie pozostawili suchej nitki na panu Dominiku.

Hubertowi Urbańskiemu widzowie gratulowali w mediach społecznościowych anielskiej cierpliwości i nerwów ze stali - Podziwiam takich ludzi jak Hubert wiecie o czym myślę .o stoickim spokoju/dokładnie, być zmuszonym do wysłuchiwania tych mądrości z takim stoickim spokojem to nie lada wyczyn 👍😀 - pisali na Facebooku.

Młoda kobieta podaje do ust ojca płyn ze strzykawki. To ostatnie ich spotkanie. O co chodzi

Zerknij: Książę Harry przyłapany z tajemniczą kobietą. Czy szykuje się kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej