Jak podaje portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski znany jest ze swoich zapowiedzi przyszłości, które zwykle trudno uznać za optymistyczne. W jednej z ostatnich wizji, jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że Polacy w popłochu będą wyprzedawali swoje majątki. Do tego doszły zapowiedzi poważnych zmian na polskiej scenie politycznej.

Krzysztof Jackowski przepowiada, co nas czeka

Krzysztof Jackowski od lat dzieli się z Polakami wizjami dotyczącymi przyszłości - ostatnio głównie za pomocą swojego kanału na platformie YouTube. W transmisjach na żywo dzieli się swoimi wizjami i przeczuciami na temat tego, co może przynieść przyszłość. Co warte odnotwania, wiele z jego wizji nie znalazło pokrycia w rzeczywistości.

W jednej z ostatnich wizji Krzysztof Jackowski zapowiedział, że wielu Polakom będzie towarzyszyło poczucie zagrożenia, które zmusi ich do podjęcia decyzji o wyprzedaży posiadanych dóbr. Jakby ludzie "nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki".

Jednocześnie jasnowidz z Człuchowa uspokaja mówiąc, że poczucie strachu nie będzie miało obiektywnych i faktycznych powodów jego odczuwania. Ma to być jedynie wynik prowadzonej narracji.

Profeta zapowiedział, że towarzyszyć nam będzie nie tylko poczucie zagrożenia, ale także możliwy "powrót zarazy". "Będzie się to mieszało: i zagrożenie i zaraza".

Dwie władze

Krzysztof Jackowski zapowiedział również poważne zmiany na polskiej scenie politycznej. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom jasnowidza, obecny obóz władzy nie zdecyduje się oddać rządzenia. Ma dojść do "dwuwładzy", które nie będzie miała charakteru demokratycznego.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, władza ta nie będzie miała kompetencji ustawodawczych, ale "będzie miała znaczenie". Przed nami najprawdopodobniej ostatnie względnie spokojne miesiące, co zmieni się u schyłku lata.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Świadczenia emerytalne legend TVP. Bez oszczędności z niskimi emeryturami popadają w kłopoty finansowe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książe Karol tkwił w miłosnym czworokącie. Biografka następcy tronu zabrała głos w sprawie

O tym się mówi: Ministerstwo zdrowia wydało niepokojący komunikat. Osoby przewlekle chore mogą mieć problem z wykupieniem leków. Z jakiego powodu