Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", brytyjska rodzina królewska od lat budzi zainteresowanie ludzi na całym świecie. Powstało wiele filmów, seriali i dokumentów, które przybliżają życie Windsorów. Serial "The Crown" pokazał, że książę Karol znalazł się uczuciowym czworokącie, w który wplątana była rownież jego siostra księżniczka Anna. Do wątku tego odniosła się biografka następcy tronu.

Książę Karol w centrum skandalu

Zainteresowanie brytyjską rodziną królewską od lat nie słabnie. Ludzie chętnie śledzą większe i mniejsze skandale, do jakich dochodzi w rodzinie królewskiej. Jednym z najgłośniejszych był romans księcia Karola z Camillą Parker-Bowles, którego nie zkończył jego ślub z Dianą.

Relacja księcia Karola z Camillą nie należała do łatwych, a serial "The Crown" pokazał to wyjątkowo dobitnie. Twórcy serialu wskazali, że Karol uwikłany był w miłosny czworokąt, w którym znalazła się także jego młodsza siostra, księżniczka Anna.

Książę Karol poznał miłość swojego życia w latach 70. ubiegłego wieku. Camilla spotykała się już wówczas ze swoim przyszłym mężem Andrew Parker-Bowlesem. Ten z kolei miał wdać się w romans z księżna Anną. Taki obraz pokazuje nam trzeci sezon popularnego serialu "The Crown". Czy tak było faktycznie?

Książna Anna/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Karol i Camilla/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Karol i Camilla/YouTube @Dla Ciekawskich

Biografka księcia Karola zabiera głos

Sally Bedell Smith, autorka biografii księcia Karola zdradziła, jak faktycznie wyglądały relacje księżniczki Anny i Andrew Parkera-Bowlesa. Stwierdziła, że nie ma jednoznacznych dowodów, które miałyby wskazywać na to, że ksiażę Karol i jego siostra spotykali się w tym samym czasie z Camillą i Andrew.

Anna i Andrew poznali się w 1970 roku, a jej brat i Camilla na początku 1972 roku. Biografka dodała również, że mało prawdopodobna jest scena przedstawiona w serialu, w której Anna rozmawia z matką i babką o swoim romansie z Andrew Parkerem-Bowlesem. Takie sprawy członkowie rodziny królewskiej zostawiali tylko dla siebie.

Księżna Anna/YouTube @Dla Ciekawskich
Księżna Anna/YouTube @Dla Ciekawskich
Książna Anna/YouTube @Dla Ciekawskich

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ministerstwo zdrowia wydało niepokojący komunikat. Osoby przewlekle chore mogą mieć problem z wykupieniem leków. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" już nie wytrzymuje. Wszystko przez turystów. Rolniczka poskarżyła się w sieci. O czym mowa

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan kończy współpracę ze stacją TVN. Przechodzi do konkurencji