Jak przypomina portal "Super Express", Agnieszka Woźniak-Starak została wdową w sierpniu 2019 roku. To właśnie wtedy na jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr. Po blisko trzech latach od śmierci producenta, jego żona odzyskała radość życia. Nie jest też już sama. Jak zdradzają osoby z otoczenia gwiazdy, od dwóch lat jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Ostatnio wybrała się z ukochanym do Sopotu.

Ukochany Agnieszki Woźniak-Starak

"Super Express" wskazuje, że wybrankiem Agnieszki Woźniak-Starak jest jeden z warszawskich biznesmenów i restauratorów. Para spędza razem każdą wolną chwilę. Ostatnio można ich było zobaczyć na festiwalu Open'er. Widząc parę trudno nie zauważyć, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Wiele osób twierdzi nawet, że już zachowują się, jak małżeństwo.

Fani dziennikarki zastanawiają się, czy Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. Znajomi dziennikarki twierdzą, że do tego jeszcze długa droga. Tabloid donosi, że na ten moment Agnieszka nie chce niczego zmieniać, jest szczęśliwa i to jej wystarcza.

"Żadne papiery, dokumenty i urzędy nie są im potrzebne. Po prostu cieszą się sobą" - zdradziło źródło tabloidu. Zdjęcia pary możecie znaleźć tutaj.

Trzecia rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zmarł w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno, gdzie doszło do tragicznego wypadku. Producent poruszał się po jeziorze w motorówce, z której wypadł. Poszukiwania jego ciała trwały aż pięć dni, po których potwierdzono najgorsze.

Pogrzeb producenta odbył się w Feludzie, gdzie trumnę z ciałem Piotra Woźniaka-Staraka złożono na terenie rodzinnej posiadłości. Na początku zeszłego roku szczątki producenta przeniesiono z Feludy do grobu na warszawskich Powązkach.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Jastrząb Post
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Jastrząb Post
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Jastrząb Post

Kibicujecie nowemu związkowi Agnieszki Woźniak-Starak?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Ibisz szczerze wypowiedział się o swoim trzecim małżeństwie. Ze strony gwiazdora Polsatu padły wartościowe słowa, które zamkną usta krytykom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Ibisz szczerze wypowiedział się o swoim trzecim małżeństwie. Ze strony gwiazdora Polsatu padły wartościowe słowa, które zamkną usta krytykom

O tym się mówi: Szykują się poważne zmiany w wieku emerytalnym. Nie wszyscy Polacy będą mieli powody do zadowolenia