Magda Narożna to jedna z celebrytek ze świata disco-polo, która emanując swoją kobiecością, zwraca na siebie uwagę opinii publicznej.

Magda Narożna zamieniła "pazur" na "uroczy pazurek"

Wiele gwiazd świata muzyki radykalnie rozdziela swój wizerunek sceniczny z wizerunkiem codziennym.

Są jednak takie modyfikacje i stylizacje, które są stosowane na co dzień, jak i na scenę, gdyż są niezmienialne w krótkim czasie. Tak jest w przypadku przedłużonych włosów, na jakie zdecydowała się Magda Narożna.

Chociaż charakterystyczny czub wciąż jest widoczny na jej głowie, gdy celebrytka związuje włosy w kitkę, po ich rozpuszczeniu w klasyczny, swobodny sposób, Magda Narożna wizualnie zyskuje na łagodności.

Zależnie od tego, kto ocenia i komentuje, możemy dowiedzieć się, czy zmiana w wyglądzie dokonana przez Magdę podoba się ogółowi jej fanów.

Jak donoszą media, Magda Narożna przedłużonymi włosami dość wyraźnie zmieniła sposób, w jakiej jest odbierana. Długie włosy zmieniły w wyglądzie Magdy kobiecy seksapil z pazurem na kobiece ciepło i łagodność.

Trzeba przyznać, że wokalistka wygląda teraz uroczo, jednak ta metamorfoza nie pozbawiła jej dawnego pazura, jaki widoczny jest w jej spojrzeniu.

Co o tym sądzicie?

Przypomnij sobie: MARTA KACZYŃSKA OBCHODZI 42. URODZINY! ŻYCIE UCZUCIOWE PRAWNICZKI I CÓRKI PARY PREZYDENCKIEJ BYŁO BOGATE. BRATANICA SZEFA PIS MA ZA SOBĄ DWA ROZWODY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BRYTYJCZYCY SZYKUJĄ SIĘ NA NAJGORSZY SCENARIUSZ PROBLEMÓW Z ROSJĄ. DOWÓDCA WOJSK NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI. TO NOWA ERA ŚWIATOWYCH KONFLIKTÓW