22 czerwca Marta Kaczyńska obchodzi 42 urodziny. Jak doskonale wiemy, córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej jest absolwentką prawa, działa również jako aktywistka społeczna i felietonistka, a jej wielką pasją jest fotografia. Życie prywatne tej postaci budzi w społeczeństwie spore kontrowersje, biorąc pod uwagę, że rodowód partii założonej przez jej ojca i stryja, czyli Prawa i Sprawiedliwości jest mocno konserwatywny i ugruntowany w katolickiej doktrynie.

Jak wspominała w książce „Moi rodzice” ni była jednak karna i posłuszną córką, a często się buntowała, co wywoływało konflikty w domu. Przyznała, że rodzice mocno się o nią martwili, jednak ufali w jej zdrowy rozsądek i zdarzało się im jej pobłażać. W ten sposób po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze na studiach, a jej mężem został Piotr Smuniewski. Owocem tego związku jest córka Ewa, jednak małżeństwo nie przetrwało i para wniosła o rozwód w 2007 roku po czterech latach.

Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest żoną po raz trzeci

W tym samym roku miał miejsce kolejny ślub Kaczyńskiej – wyszła za studencką miłość, Marcina Dubienieckiego. Tego samego roku na świat przyszła druga córka Marty Kaczyńskiej – Martyna, a ona wniosła o zaprzeczenie ojcostwa byłego męża. Wyszło na jaw, że ojcem obu dziewczynek jest właśnie Dubieniecki. W tym przypadku doszło jedynie do ślubu cywilnego, ale to Marcin Dubieniecki był ostroją dla Marty Kaczyńskiej, gdy doszło do katastrofy smoleńskiej.

W 2016 roku Kaczyńska zdecydowała się na rozstanie z Marcinem Dubienieckim, a wokół prawnika zrobiło się gorąco. Marta Kaczyńska zdecydowała się unieważnić ślub kościelny z pierwszym mężem, jednak decyzja zapadła dopiero w 2017 roku.

Marta Kaczyńska wyszła za mąż po raz trzeci w 2018 roku za przedsiębiorcę Piotra Zielińskiego. Odbył się skromny ślub, a Marta Kaczyńska była wówczas w mocno widocznej ciąży. Z tego związku narodził się syn pary, Lech.

Jak informował portal "Życie News": NIESAMOWITE ZDJĘCIA RAFAŁA MROCZKA TRAFIŁY DO SIECI. DUMNY TATA POSTANOWIŁ POCHWALIĆ SIĘ UKOCHANĄ CÓRECZKĄ. DZIEWCZYNKA WIELE PO NIM ODZIEDZICZYŁA

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA NIEMIRSKA OBCHODZI URODZINY. GWIAZDA „CZTERECH PANCERNYCH I PSA” BYŁA NIEGDYŚ W CENTRUM SKANDALU. PRZYJĘŁA OŚWIADCZYNY ŻONATEGO MĘŻCZYZNY

Portal "Życie News" pisał również: PUTIN OPUŚCI ROSJĘ! PREZYDENT FEDERACJI ROSYJSKIEJ ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODWAŻNY KROK. W NAJBLIŻSZYCH DNIACH PRZEPROWADZI KLUCZOWĄ ROZMOWĘ Z ŁUKASZENKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NOWOŚCI W ŻYCIU ZAWODOWYM ANNY KALCZYŃSKIEJ. GRUCHNĘŁA WIEŚĆ O TYM, ŻE DZIENNIKARKA MA ZAMIAR ROZSTAĆ SIĘ Z TVN. TAJEMNICZE WYZNANIE GWIAZDY „DDTVN”