Rok po tym, jak był zdruzgotany śmiercią ukochanej żony na raka, uśmiech aktora Damiana Lewisa może sugerować, że na horyzoncie może pojawić się nowy romans.

Wykształcona w Eton gwiazda została niedawno dostrzeżona, uśmiechając się i rozmawiając z amerykańską rockmanką Alison Mosshart, gdy spędzali czas na podróży pociągiem London Overground.

Czy celebryta układa sobie życie z inną kobietą?

Jedno z ujęć przedstawiło, że śledzona przez fotoreporterów para przebywała w transporcie publicznym. Wyglądali na wyluzowanych w swoim towarzystwie, a uśmiechy zdradzały dobre samopoczucie.

43-letnia Alison, postawiła na proste, czarne, dopasowane dżinsy zespolone z jasnoczerwoną bluzą z kapturem, aby zapewnić doskonały kontrast z jej platynowymi blond włosami.

Rozluźniony Damian ubrany był w miętowozieloną marynarkę zapiętą na jeden guzik i szare dżinsy. Siedział na swoim miejscu, pogrążony był w rozmowie.

Następnie tego samego dnia para zmieniła stylizacje na stroje koktajlowe i widziano, jak oddalali się z corocznej letniej imprezy w Serpentine Gallery, jednej z głównych atrakcji londyńskiego sezonu towarzyskiego.

O tym się mówi: Kobieta nie mogła wyjechać na wakacje z rodziną, dopóki nie zrzuci zbędnych kilogramów. Takie ultimatum postawił jej mąż

Zerknij tutaj: Rodzice w Polsce mają powody do obaw o utratę kluczowego świadczenia socjalnego. Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat 500 plus. Co zrobi PiS