The Beatles mieli 11 dzieci, które działały w branżach twórczych, w tym w modzie i muzyce. Zdjęcia stały się wirusowe, pokazując Jamesa McCartneya – który jest również muzykiem – wyglądającego jak jego ojciec rockman Paul.

To czterej najsłynniejsi muzycy w historii, uważani za jeden z najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów. Ale poza karierą gwiazd rocka, cała czwórka The Beatles była ojcami – z tą fantastyczną czwórką dzielącą między sobą 11 dzieci.

Dzieci The Beatles również są artystami w swoich dziedzinach

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Beatles (@thebeatles)

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące Jamesa McCartneya – który jest także muzykiem – wyglądającego zupełnie jak jego ojciec rockman, Paul.

Ale co się stało z resztą dzieci Beatlesów? Od znanej Stelli McCartney – która projektowała królewskie suknie ślubne i stroje olimpijskie – po mniej popularnego Jasona Starkeya, który poszedł w ślady perkusisty swojego ojca Ringo, wszyscy milusińscy zespołu utorowali sobie drogę w twórczych dziedzinach.

John Lennon miał dwóch synów, Juliana, obecnie 58-letniego, z pierwszą żoną Cynthią i Seana, 46-letniego, z drugą żoną Yoko Ono. Przyrodni bracia poszli w ślady ojca, obaj zajęli się twórczością muzyczną.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Beatles (@thebeatles)

Paul McCartney: Cztery córki Heather, Mary, Beatrice, Stella i syn James, z których wszystkie mają twórcze myślenie ojca w dziedzinie projektowania, fotografii i muzyki.

Z największą liczbą dzieci ze wszystkich Beatlesów - Paul McCartney tworzy bez mała połowę drugiego pokolenia rockmanów, z czterema córkami i synem.

George Harrison: Jeden syn Dhani Harrison, muzyk taki jak jego ojciec. Jedyne dziecko Harrisona i jego urodzonej w Meksyku drugiej żony Olivii Arias, 43-letniej Dhani, dojrzewało w gotyckiej posiadłości George'a Friar Park w Henley-on-Thames w hrabstwie Oxfordshire.

Pomimo ich dobrobytu, jego matka ofiarowała mu tak zwyczajne dzieciństwo, jak to tylko możliwe, z daleka od opinii publicznej.

Jej determinacji dorównywała tylko determinacja Dhani, który, podobnie jak wiele dzieci Beatlesów, odczuwał ciężar oczekiwań publicznych. Edukował się w okolicznej szkole publicznej Shiplake College, a potem na Brown University w USA, gdzie studiował fizykę i projektowanie.


źródło: YouTube/CBS New York

O tym się mówi: Lara Gessler, korzystając z darów technologii, odpowiedziała na pytania internautów. Co zdradziła o własnej córce

Zerknij: Zdumiewająca historia mężczyzny, który nie wahał się odejść od niechlujnej i zaniedbanej żony. Nie liczył się z rozpadem rodziny. Czemu to zrobił