Dla jednych osób błędy potrafią zaprzepaścić całe życie, dla innych wręcz przeciwnie - pobudzają do zmiany, dodają determinacji, choć oczywiście wielu postrzega to jako osobistą porażkę i stają się jeszcze słabsi.

Każdy błąd powinien być dokładnie przeanalizowany i odebrany jako doświadczenie: wszyscy popełniamy błędy, łącznie z Tobą, drogi Czytelniku.

Poniższa historia może służyć jako przykład, wystarczy wyciągnąć wnioski. Osoba popełniła błąd i teraz tego żałuje, ale jednocześnie czegoś go nauczyła. Oczywiście czyjeś postępowanie nie zastąpi osobistego doświadczenia, ale nadal warto zrozumieć tę opowieść, ponieważ przekaz jest w rzeczywistości bardzo prosty. Oto historia mężczyzny, który zostawił żonę i nie spodziewał się tego, co stanie się potem.

Opuścił zaniedbaną żonę. Gdy spotkał ją po jakimś czas zrozumiał jak wielki błąd popełnił

„Dokładnie rok temu opuściłem żonę. Zostawiłem ją, bo spotkałem młodą i seksowną dziewczynę, która sprawiała mi przyjemność, czego moja żona nie robiła od dawna. Dosłownie stała się szorstka, na jej ciele pojawił się cellulit, rozstępy, a jej brzuch zwiotczał... Nie pociągała mnie już w ogóle.

Żona zapomniała o kosmetykach, przestała dbać o włosy, a ja zauważyłem, że coraz częściej pachnie potem, a nie dobrymi perfumami, jak kiedyś.

Przestała robić elementarne rzeczy: malować paznokcie, golić nogi, nosić stanik, przez co obwisły jej piersi... Jednym słowem, wszystko to bardzo negatywnie wpłynęło na mnie. Nie widziałem już w niej kobiety, w której się zakochałem. I postanowiłem odejść.

Dzisiaj, dokładnie rok po naszym rozstaniu, spotkałem moją byłą żonę. I nie mogłem uwierzyć własnym oczom - tak dobrze wyglądała! Śliczna, zadbana, o wypracowanym ćwiczeniami ciele, ubrana w dość obcisłą sukienkę... Nie chciałem w to uwierzyć.

Nie wyglądała na matkę trójki dzieci (w dodatku moich dzieci!) i intensywnie myślałam o tym, co się naprawdę wydarzyło. Pewnie, gdy była ze mną, nie miała wystarczająco dużo czasu na siłownię, bo cały czas poświęcała mi i naszym dzieciom! Może nie założyła stanika tylko dlatego, że nie miała czasu przez bałagan i musiała nakarmić dzieci?

Może nie goliła nóg ani nie regulowała brwi, bo po nas wszystkich musiała gotować, myć, sprzątać? Teraz myślę, że może rzeczywiście była nieszczęśliwa? W końcu zawsze marzyła o dużej i silnej rodzinie, starała się nami opiekować, a ja nie umiałem tego docenić.

Chcę powiedzieć tylko jedno: wiem, jaka jest kobieta wygląda w domowych pieleszach. Szybko zrozumiałem, że tęskniłem za nią, a straciłem osobę, która była dla mnie największym szczęściem. Straciłem przez własną głupotę.

Zamieniłem piękno wewnątrz na piękno zewnętrzne, a ona spotkała mężczyznę, który przestał traktować ją jak służącą i dał jej czas na zadbanie o siebie. Teraz jest już za późno, żeby cokolwiek zmienić…”

Za każdym razem, gdy wydaje Ci się, że ktoś nie jest Ciebie godny lub nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu spójrz wgłąb siebie i zastanów się, co sam dajesz w zamian. Czy teraz popełniasz błąd?

Jak informował portal "Życie News": NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

Przypomnij sobie: MARIUSZ BŁASZCZAK PRZEJĄŁ STANOWISKO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. POLITYK OFICJALNIE ZOSTAŁ WICEPREMIER I OD RAZU ZŁOŻYŁ WAŻNĄ OBIETNICĘ. CO MIAŁ NA MYŚLI

Portal "Życie News" pisał również: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NA BAJKOWYCH WAKACJACH WRAZ Z MĘŻEM. CELEBRYTKA UCHWYCONA W NIEBYWAŁYCH POZACH NA JACHCIE. ZAWSZE CHCE DBAĆ O SWOJĄ SYLWETKĘ