Nie jest tajemnicą, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zdecydowanie nie należy do udanych, za to jednych z najkrótszych w polskim showbiznesie. Związek pary aktorów zakończył się wielkim skandalem, a doniesienia na temat postępowania aktora również wobec własnego syna nie jest są najprzyjemniejsze.

Wiele wskazuje na to, że Joanna Opozda postanowiła drastycznie odciąć się od raniącego ją wkrótce eks męża i związku z nim. Według serwisu Pudelek, na który powłuje się „SE” siostra aktorki, Aleksandra w jej imieniu postanowiła wystawić na sprzedaż suknie ślubne, w których mogliśmy oglądać Opozdę jeszcze w zeszłym roku. Ich cena powala! Robione na zamówienie kreacje sa o połowę tańsze.

Joanna Opozda postanowiła pozbyć się sukni ślubnych. To krok w nowe życie w przypadku aktorki. W ten sposób chce się pozbyć bolesnych wspomnień?

Nie da się ukryć, że taka decyzja to zdecydowana oznaka tego, że Joanna Opozda chce się definitywnie odciąć od nieprzyjemnych wspomnień związanych ojcem swojego syna. To musi być trudne przeżycie, szczególnie, że aktorka została niespodziewanie samotną mamą. Opozda jednak się nie załamała i chce żyć pełną życia.

Okazuje się, że na jednej z grup na Facebooku można znaleźć ofertę sprzedaży dwóch sukni ślubnych. W imieniu aktorki wystawiła je jej siostra, Aleksandra. Sądząc po kroju i wyglądzie kreacji nie ma wątpliwości, że to właśnie stroje, w których aktorka wystąpiła na własnym ślubie.

Jedna z sukien ślubnych kosztowała 12 tysięcy złotych, a dziś można ją dostać za połowę tej sumy. Druga kreacja była warta w momencie zamówienia 8 tysięcy, a została wystawiona za 4 tysiące złotych.

Jak informował portal "Życie News": PROSTY I NIEZWYKLE SKUTECZNY SPOSÓB NA WYJĄTKOWO UPORCZYWE SZKODNIKI W OGRODZIE. SEKRET DOŚWIADCZONYCH OGRODNIKÓW UJAWNIONY. JAK SIĘ POZBYĆ NORNIC

Przypomnij sobie: NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

Portal "Życie News" pisał również: WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MARCINA HAKIELA. DZIECI NIEZWYKLE ZASKOCZYŁY TANCERZA NIESAMOWITYM PREZENTEM W DZIEŃ OJCA. POJAWIŁY SIĘ WIELKIE ŁZY WZRUSZENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI