Katarzyna Cichopek ostatnimi czasy wciąż jest bohaterką tabloidowych artykułów. Wcześniej dotyczyły one jej kariery, ciągłego reklamowania usług i produktów na Instagramie, a także przesłanek dotyczących małżeńskich problemów z Marcinem Hakielem.

Kasia Cichopek korzysta z życia w sobotni wieczór. Zachwyciła w mieście fanów, z którymi się przywitała

Teraz gdy wszystko jest jasne i na jaw wyszło rozstanie pary celebrytów, pojawiają się oni w licznych artykułach, pomimo że deklarowali oboje powstrzymanie się od wywlekania rodzinnych brudów na forum.

Nie wiadomo do końca, kto zaczął tę brudną grę, lecz wszystko wskazuje na Marcina, którego wywody dotyczące zachowania Katarzyny jako pierwsze zostały opublikowane po jego rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w programie "Miasto Kobiet".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Gdy ujawniono, że opublikowane zostały nagrania, na których słychać Katarzynę, ta skierowała sprawę do sądu, o czym oczywiście dowiedzieć się musiała opinia publiczna.

Jak pamiętamy, oboje przyznali, że dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi, dlatego też naprzemiennie goszczą je u siebie przez cały tydzień.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Teraz najwidoczniej przypadła kolej na Marcina, gdyż Katarzyna Cichopek zachwyciła fanów w sobotni wieczór, ciesząc się wolnym czasem w dopasowanej sukience, jak donosi "JastrzabPost".

To oczywiście jedna z wielu promocji, jakie Katarzyna uskutecznia na swoim profilu.

O tym się mówi: Danuta Martyniuk znowu trafia na pierwsze strony tabloidów. Zrobiła furorę pewnym zdjęciem. O co chodzi

Zerknij: Marcelina Ziętek znowu pokazała pupę. Internauci nie kryją zachwytu