Wiele wskazuje na to, że starania Danuty Martyniuk są coraz bardziej docenione przez opinię publiczną i internautów, którzy jeszcze tak niedawno mocno krytykowali jej wygląd i figurę.

Żona celebryty disco-polo nareszcie czuje się doceniona w cudzych oczach

Jak pamiętamy, wielokrotnie poruszany był temat jej zazdrości o Zenka, który bardzo często ma kontakt z młodymi, zgrabnymi modelkami występującymi z nim na scenie i w teledyskach.

Mnóstwo tabloidów opisało także ich relacje, okraszając tekst nagłówkiem o przypuszczalnym kryzysie w małżeństwie.

Zenon Martyniuk wielokrotnie zaprzeczał tym domysłom i plotkom, zaznaczając, że w ich rodzinie kłótnie zdarzają się dokładnie tak samo, jak w każdej innej rodzinie i nie ma mowy o rozstaniu i rozwodzie.

Ostatnimi czasy jednak możemy przeczytać zupełnie inne opinie na temat wyglądu Danuty Martyniuk, gdyż żona celebryty mocno przepracowała swoją figurę i teraz zachwyca na salonach show-biznesu.

Szanowna małżonka, rozchwytywanego w mediach gwiazdora utarła nosa mądralom twierdzącym, że wygląda jak mama Zenka, a nie jak jego żona.

Dlatego też najnowsza jej publikacja z rodzinnej uroczystości tak szybko zwróciła uwagę mediów i internautów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez John (@deboragowin)

Jak się okazuje, kreacja, jaką postanowiła włożyć Danuta na ślub swojego chrześniaka była trafieniem w sedno. Dopasowana, krótka sukienka natychmiast spowodowała liczne komentarze. Na tym zdjęciu widać bardzo dokładnie, jak mocno schudła Danuta Martyniuk.

O tym się mówi: Marcelina Ziętek znowu pokazała pupę. Internauci nie kryją zachwytu

Zerknij: Nasz ogród wywoła zazdrość u sąsiadów dzięki feerii barw przeróżnych roślin i kwiatów jednorocznych. Nie zawsze wymagają kupienia sadzonek