Według medialnych doniesień jednak, pośladki Marceliny Ziętek mogą być teraz oglądane przez każdego, kto ma dostęp do internetu.

Pośladki wzeszły niczym słoneczko

Gdy Polskę obiegła informacja, że Piotr Żyła rozstał się ze swoją żoną Justyną, nie było końca domysłom na temat powodów ich rozstania.

Wiele mówiło się wówczas, że powodem były zdrady Piotra. Nie jest tajemnicą, że jako światowej klasy sportowiec Piotr Żyła bardzo często przebywa poza domem, nocuje w hotelach i ma ogólnie spore powodzenie u płci przeciwnej ze względu na swoją sławę.

Nie jest zatem dziwne, że celebrytka Marcelina Ziętek, znana z konkursów piękności i paradokumentu "19+", postanowiła zdobyć jego serce, co udało się jej w stu procentach. Modelka dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak się prezentuje jej ciało, dlatego też bez skrępowania odsłania je przed całym światem.

Na szczęście świat show-biznesu i celebrytów rządzi się innymi prawami niż świat przysłowiowych Kowalskich, dlatego też nie musimy obawiać się jakichkolwiek konfliktów między Marceliną a Piotrem, z powodu jej odsłoniętej pupy wyeksponowanej w mediach społecznościowych.

Czy o takich właśnie zachowaniach mówili jasnowidze, wspominając o zepsuciu i upadku moralności?

O tym się mówi: Beckhamowie zapraszają synów i ich partnerki na wakacje na luksusowym jachcie we Włoszech pomimo plotek o rozłamach

Zerknij: Przez lata pozostawała jedną z najbardziej cenionych w polskiej branży rozrywkowej producentek muzycznych. Czym obecnie zajmuje się Katarzyna Kanclerz