David i Victoria Beckham zaplanowali ugościć wszystkie trzy partnerki swoich synów na wakacjach na ekskluzywnym jachcie we Włoszech, pomimo pogłosek związanych z tymi kobietami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @corner.az

Czy plotki o konfliktach mają w sobie ziarno prawdy?

Po raz pierwszy para zaprosiła nową dziewczynę najmłodszego syna Cruza, Tanę Holding, która dołączy do klanu po przylocie do Europy z Miami pod koniec tego miesiąca.

Panna Holding, która niedawno zdała maturę w płatnej szkole w północnym Londynie, prawdopodobnie poznała rodziców swojego chłopaka w ich wartej 20 milionów funtów rezydencji w stolicy.

Teraz przyłączy się do nowej żony Brooklyna, Nicoli Peltz i partnerki Romeo, Mii Regan, na słonecznym wypoczynku, gdzie będą rozkoszować się promieniami słońca i wyśmienitą kuchnią.

Beckhamowie są posiadaczami wartego 5 milionów funtów jachtu Riva o nazwie Seven, na cześć numeru koszulki byłego gracza Anglii Davida Beckhama.

93-metrowy jacht jest zacumowany przy Miami i ma miejsce dla dziesięciu gości i czterech członków załogi.

Źródło bliskie rodzinie powiedziało: „Victoria nie lubi niczego bardziej niż widzieć szczęśliwe dzieci i uwielbia duże rodzinne wydarzenie, więc chce mieć ogromne letnie wakacje. Ona i David dość dobrze poznali partnerki synów, ale to trochę zaskakujące, że dziewczyna Cruza wyjeżdża, ponieważ nie są ze sobą długo.

O tym się mówi: Nasz ogród wywoła zazdrość u sąsiadów dzięki feerii barw przeróżnych roślin i kwiatów jednorocznych. Nie zawsze wymagają kupienia sadzonek

Zerknij: Zaostrza się retoryka białoruskiego przywódcy. Czy dojdzie do eskalacji konfliktu i Białoruś zaatakuje Ukrainę