To idealny czas, aby ludzie wyznaczali sobie wysokie cele i ideały, ponieważ są szanse, że ich marzenia się spełnią. Jednocześnie cele pozostawione na liście muszą być realizowane.

Superksiężyc i super ekscentryk

Spodziewaj się zaskakującego i nie bój się trochę wstrząsnąć. Upewnij się, że tego dnia zwrócisz wzrok ku niebu, aby to zobaczyć. Superksiężyc jest bliżej Ziemi niż normalny Księżyc, a ten zapowiada się najbliżej ze wszystkich letnich Superksiężyców. Nie przegap tego!

Koziorożec to ekscentryczny i dziwaczny znak. Przypomina roztargnionych profesorów, szalonych geniuszy, odjechanych artystów, awangardowych hipsterów i urodzonych rewolucjonistów. W centrum uwagi będą indywidualne dziwactwa i samookreślające się cechy.

Celebruj własną wyjątkowość

Niech prawdziwe wnętrze zabłyśnie razem ze światłem Księżyca w pełni. Bądź super dziwakiem! Jeśli chciałeś wyrwać się z tradycyjnej formy, nadszedł czas, aby to zrobić. Być może zainicjowałeś plany podczas nowiu księżyca w zeszłym miesiącu.

Jeśli tak, możesz ryczeć! Jeśli nie, nie martw się; nadal możesz korzystać z tej księżycowej energii. Spróbuj czegoś, co zawsze chciałeś zrobić, lub po prostu zrób coś niezwykłego. Ogarnij swoją dziką i szaloną stronę!

Zwróć uwagę na swój potencjał. W tym czasie księżycowe światło będzie świecić na ciebie i twój potencjał. Nawet jeśli nie posadziłeś żadnych nasion podczas nowiu, nadal będziesz czuł lśniącą nową energię. Problemy związane ze zdrowiem, naturalnym trybem życia, równowagą i porządkowaniem szczegółów życia będą teraz widoczne. Koziorożec chce cię zorganizować na nadchodzącą wiosnę i lato. Jeśli obijałeś się lub po prostu jeździłeś na autopilocie, wskaże ci obszary, na których musisz się skupić, aby osiągnąć sukces.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Robert Lewandowski po raz kolejny ujawnia duszę romantyka. To zdjęcie robi furorę. Fanki są oczarowane

O tym się mówi: Potężne zaskoczenie nowej właścicielki wiekowego domu. Dziewczyna kupiła dom, który ma ponad 150 lat i znalazła tajemnicze drzwi za tapetą