Czasem bywa tak, że trafimy w swoim życiu na efekty czyjejś bezproduktywnej nudy, która popycha niektórych do haniebnych czynów...

Klientka firmy Kmart zdemaskowała alarmującą notatkę, którą jej syn odnalazł w zabawce, którą kupiła mu w sklepie na zachodzie Sydney.

To brzmiało jak groźba lub chora zabawa

Kobieta oznajmiła, że ​​natrafiła na notatkę w sobotę po zakupie zabawki w sklepie w Penrith, mówiąc, że to "absolutnie obrzydliwe", że ludzie ukrywają tak przerażającą notatkę ", zwłaszcza w zabawkach dla dzieci".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Eddie Golushka (@sadcivic21)

Nadmieniła, że ​​to szczęście, że jej syn nie potrafi czytać i uważa to za "chore", że ktoś pomyślał, że to jest normalne. „Jestem po prostu w szoku” – dodała. Mama udostępniła zdjęcie notatki obok swojego postu, który brzmiał: „Umrzesz za 10 dni”.

źródło: Yahoo

Inni klienci sklepu byli zdenerwowani złowieszczym znaleziskiem kobiety, a jeden z nich zdefiniował je jako „szokujące”. „Co, do diabła, jest naprawdę obrzydliwe, co jest nie tak z ludźmi dzisiaj?” jeden zapytany. „To takie złe” – skomentował inny. „To obrzydliwe, na jakiej planecie żyjemy” – napisał trzeci. – To okropne – powiedział inny. „Co do cholery” – dodał ktoś.

O tym się mówi: Ania Zięba z 4 edycji "Sanatorium miłości" już leczy się z Piotra. Jest blisko niej osoba, która ją wspiera

Zerknij: Dobra wiadomość dla seniorów. Można podnieść wysokość pobieranego świadczenia. W jaki sposób