Nie jest tajemnicą, że podczas trwania sezonu wakacyjnego media społecznościowe zaczynają zapełniać się fotografiami i nagraniami wideo przeróżnych wypraw krajowych i zagranicznych. można to zaobserwować zarówno no kontach społecznościowych swoich znajomych, jak i na kontach celebrytów i artystów.

Rodzina Bardowskich chwali się wakacjami w Turcji

Jako osoby publicznie rozpoznawalne i mające większe możliwości zarobkowania dzięki wykorzystaniu własnego wizerunku, mogą sobie pozwolić na podróże zagraniczne niezależnie od szalejącej w mediach inflacji rządowej rujnującej budżety większości mieszkańców Polski.

Problemy finansowe najwyraźniej nie dotknęły rodziny Ani i Grzegorza Bardowskich znanych z programu “Rolnik szuka żony”, gdyż według Gazety Pomorskiej para wybrała się do słonecznej Turcji, gdzie mogli naładować baterie do dalszego działania.

Jak podają media, małżonkowie świetnie czują się także na własnym podwórku, korzystając z domowego zacisza i sporego ogrodu.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Kornhauser-Duda nie pojawiła się na spacerze z królową. Dlaczego żony prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło wśród pozostałych pierwszych dam