Znana wróżka Aida regularnie publikuje swoje wizje i przemyślenia na temat świata i życia na mediach społecznościowych w nadziei, że jak największe grono odbiorców weźmie sobie do serca jej niezwykle pozytywne przekazy.

Aida apeluje o rozwagę podczas używania słów

Jak wielu z nas zdążyło już zauważyć, ostatnimi czasy na całym świecie dzieją się bardzo dziwne rzeczy zarówno w kontekście zjawisk atmosferycznych, dziwnych układów chmur, niespotykanego koloru nieba, niezidentyfikowanych świateł na niebie, dźwięków niewiadomego pochodzenia, jak i rozdrażnienia u ludzi, ciągłego zmęczenia, senności czy niezrozumienia tego, co się obecnie wokół nas dzieje.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Howard Angus (@howardjca)

Wielu jasnowidzów na całym świecie ostrzega ludzi, aby nie wierzyli w to, co widzą i co jest im przekazywane za pośrednictwem szeroko rozumianych mediów. Zachęcają przede wszystkim do przygotowania się na trudne czasy, zadbania o siebie i swoich najbliższych, a także apelują o zapewnienie sobie jak największej ilości odpoczynku fizycznego psychicznego i emocjonalnego, abyśmy mogli stawić czoła temu, co nadchodzi.

Dlatego też możemy słyszeć powszechnie, aby nie stawiać na pierwszym miejscu żadnej negatywności, która intensywnie zużywa naszą energię witalną.

Wie o tym bardzo dobrze również Aida, która z jednym ze swoich nowych postów apeluje do internautów o rozwagę podczas wypowiadania słów, gdyż mają one ogromną moc sprawczą i potrafią zranić jeszcze dotkliwiej niż fizycznie namacalne ostrze.

Przestrzegała również przed życzeniem komuś czegoś złego, gdyż nasze słowa mogą się urzeczywistnić zarówno w życiu adresata, jak i osoby, która je wypowiada.

O tym się mówi: Nieproszeni lokatorzy opanowali balkon. Jak pozbyć się gniazda os i przy tym nie ucierpieć

Zerknij: Ten prosty patent nada ogórkom kiszonym wyjątkowy smak. Korzystały z niego nasze babcie