Media obiegła wiadomość, że znana aktorka Dominika Gwit opisała w mediach, jak się jej układa życie małżeńskie.

Dominika Gwit zachwycona mężem Wojtkiem?

Nie jest tajemnicą, że ta pogodna i uśmiechnięta młoda dama wiele w życiu przeszła w związku ze swoim stanem zdrowia, o czym wielokrotnie szczerze opowiadała w mediach. Teraz 34-latka, która gości w show-biznesie już od dawna wyjawiła, ile znaczy dla niej bycie w związku z wybrankiem Wojciechem.

Jak się okazuje, aktorka w rozmowie z jednym z magazynów opisała nieco szerzej swoją relację ze swoim mężem Wojciechem, z którym niedługo celebrować będzie czwartą rocznicę ślubu.

Jak stwierdziła, nie mają jednak planów na bardzo wystawne świętowanie. W wywiadzie stwierdziła, że nie mają w zwyczaju sprawiania sobie wzajemnie jakichś znaczących i kosztownych prezentów z powodu obchodzenia jubileuszu, natomiast ich zwyczajem jest ciekawa wyprawa z tejże okazji.

Jak zaznaczyła, zbliżająca się czwarta rocznica ślubu nie będzie wyjątkiem, jednak nie zna jeszcze szczegółów co do ilości czasu, jaki będą mogli poświęcić na wycieczkę, ani innych związanych z tym szczegółów.

Zapytana o męża, nie kryła tego, jak podchodzi do rozpieszczania swojej ukochanej - Często dostaję od niego piękne kwiaty, komplementy i dużo miłości - powiedziała szczerze aktorka i dziennikarka.

O tym się mówi: "Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski czerpie pełnymi garściami ze swojej sławy. Widział się z Halinką. Jaka to była okazja

Zerknij: Wypłata czternastej emerytury za pasem. Niezwykle istotny będzie termin, w którym pieniądze trafią do seniorów. Warto ich dopilnować, by nie przepadły