Wielu jasnowidzów działających współcześnie, a także osoby przedstawiające swoją wizję na temat tego, co nas niebawem czeka, ostrzegał o swoich słuchaczy przed rosnącą agresją osób, którymi kieruje wciąż wzmagany medialnymi doniesieniami strach.

"Wypi****laj diable do kościoła! Ksiądz da ci numer telefonu"

Jest to strach przed czynnikami, które przez ostatnie lata przedstawione są jakoś śmiertelnie niebezpieczne i mocno zaraźliwe. Wielu jasnowidzów i osoby interpretujące przepowiednie sprzed wielu lat ostrzegali, że najbardziej wystraszeni ludzie podporządkowujący się rządowym nakazom nagle zmienią swoje zachowanie.

@nbcnews

Woman tasered on plane after fight breaks out over mask. 📷: Carlos Paredes & Marjorie Ramirez

♬ original sound - nbcnews

Według portalu "o2", agresja starszej pasażerki autobusu miała związek z panicznym strachem przed zakażeniem się koronawirusem od młodej dziewczyny, której bardzo wulgarny i agresywny sposób nakazywała krzykiem, aby opuściła pojazd, nazywając ją jednocześnie diabłem i wysyłając do kościoła.

Na nagraniu jednak widać, że jest to jedna z wielu mało logicznie myślących osób, gdyż w tym swoim wielkim strachu przed zakażeniem wirusem sama nie miała zasłoniętej twarzy maseczką.

@sh3383u FAKE BULLYING #viral #fyp #4upage ♬ original sound - ilan

Autorka nagrania wyjaśniła w sekcji komentarzy, że była świadkiem tej sytuacji, jadąc z siostrą komunikacją miejską. Zobaczyła, że jedna z pasażerek kichnęła, co mocno wzburzyło główną bohaterkę nagrania, która zarzuciła dziewczynie zakażenie innych koronawirusem.

Niestety, w wielu niestabilnych emocjonalnie ludziach czerpiących wiedzę jedynie z mediów, strach może eskalować do takiego stopnia, że dochodzi często do samosądów i rękoczynów.

@jessdarkangel #fy #siguemeytesigo #ecuador #agresionpolicial #sisoyyooooo ♬ Mejía canta al pueblo - David Chumaña

O tym się mówi: Zachodnie media przewidują potężne zamieszanie w Rosji. Putin miał niespodziewanie szybko skrócić swój pobyt na Białorusi. Ekspresowo dotarł na Kreml

Zerknij: Zaognia się sytuacja w krajach Bałtyckich. Litwa nie zamierza zmienić swojego stanowiska w sprawie Kaliningradu