Całkiem nowe informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych i lubianych aktorów kultowego serialu właśnie trafiły do sieci. Mężczyzna wylądował w szpitalu. Fani Bogdana Kalusa zaniepokojeni... Co takiego się stało?

Nie od dziś wiadomo, że polskie seriale cieszą się niezwykle dużą oglądalnością i zainteresowaniem od wielu lat. Polacy uwielbiają oglądać perypetie bohaterów szczególnie wtedy, kiedy przedstawiają one prozę życia i codzienne sytuacje, z którymi spotykamy się na każdym kroku.

Serial “Ranczo”, który emitowany był w TVP 1 przez wiele lat cieszył się nad wyraz dużym uznaniem, a liczba fanów tego formatu nieustannie rosła. Kiedy producenci ogłosili informację o zakończeniu nagrywek, fani strasznie się zasmucili.

Bogdan Kalus trafił do szpitala... Ta fotka wygląda groźnie, co się stało?

Bogdan Kalus, czyli serialowy Hadziuk, stały bywalec osiedlowego sklepu spożywczego był uwielbianą postacią. Ostatnio zamieścił w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie z maską tlenową.

Fani nie kryją niepokoju, tym bardziej że mężczyzna kiedyś przeszedł zawał serca. Sam aktor nie wyznał, co takiego się stało, lecz wszyscy trzymają kciuki, aby nie było to nic poważnego.