Nie da się ukryć, że Aleksandra Kwaśniewska należy do tych gwiazd, które nie stronią od pokazywania prywatnych chwil ze swojego życia w sieci, jednak robi to z wyjątkowym smakiem. Córka byłego prezydenta i dziennikarka często wraca wspomnieniami do okresu dzieciństwa i nastoletnich lat. Na fotografiach zamieszczanych przez nią na Instagramie możemy najczęściej zobaczyć ją samą, a także jej mamę w okresie, gdy była Pierwszą Damą.

Jednak tym razem gwiazda mocno zaskoczyła swoich fanów i na jej profilu znalazło się zdjęcie taty! Fotografia młodego Aleksandra Kwaśniewskiego obiegła Internet lotem błyskawicy. Niektórzy uznali, że wygląda niczym brat Andrzeja Gołoty! Faktycznie podobieństwo jest tak duże?

Aleksandra Kwaśniewska wróciła wspomnieniami do czasów młodości swojego taty. Zaskakująca fotografia byłego prezydenta trafiła do sieci. Podobny do znanego boksera?

Aleksandra Kwaśniewska często raczy swoich fanów fotograficznymi wspomnieniami z przeszłości i tym razem przy okazji Dnia Ojca postanowiła zajrzeć do rodzinnych annałów, w których odnalazła zaskakujące zdjęcie swojego taty z czasów młodości. Na Instagram trafiła czarno-biała fotka, na której można zobaczyć jak kilkuletnia Ola przytula się do ukochanego taty.

- Morał z tego taki: Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne – napisała wyraźnie poruszona Dniem Ojca gwiazda.

Nie da się ukryć, że Aleksander Kwaśniewski w takim wydaniu zrobił wielkie wrażenie na internautach. Wiele osób w komentarzach pisało, że Ola Kwaśniewska jest niezwykle podobna do taty, ale znalazły się tez opinie, w których były prezydent został porównany do Andrzeja Gołoty! Faktycznie podobny?

Jak informował portal "Życie News": NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

Przypomnij sobie: MARIUSZ BŁASZCZAK PRZEJĄŁ STANOWISKO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. POLITYK OFICJALNIE ZOSTAŁ WICEPREMIER I OD RAZU ZŁOŻYŁ WAŻNĄ OBIETNICĘ. CO MIAŁ NA MYŚLI

Portal "Życie News" pisał również: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NA BAJKOWYCH WAKACJACH WRAZ Z MĘŻEM. CELEBRYTKA UCHWYCONA W NIEBYWAŁYCH POZACH NA JACHCIE. ZAWSZE CHCE DBAĆ O SWOJĄ SYLWETKĘ