Nie da się ukryć, że medycyna estetyczna w naszym kraju, choć nie tak dobrze rozwinięta i popularna jak np. w Stanach Zjednoczonych to działa prężnie i rozwija się niezwykle szybko. Szczególnie chętnie – choćby z racji zarobków i możliwości pozwolenia sobie na zapłacenie kilkudziesięciu tysięcy złotych za zabieg – korzystają z opcji poprawienia natury polskie gwiazdy.

Kilka z nich jak Kayah, Maffashion czy Qczaj zdecydowali się na korektę nosa i nie wahali się powiedzieć o tym publicznie. Okazuje się, że nie są jedynymi polskimi gwiazdami, które poszły pod nóż i postanowiły skorygować tę część twarzy. Jedni zrobili to z powodów zdrowotnych – choćby po to, by wyprostować krzywą przegrodę nosową, dla innych był to zabieg stricte estetyczny. Kto przeszedł operację plastyczną nosa wśród polskich celebrytów?

Korekta nosa wcale nie taka rzadka wśród polskich gwiazd. Na poprawienie natury zdecydowali się Qczaj, Kayah czy Maffashion. Kto poszedł pod nóż znanych chirurgów plastycznych?

Dla wielu osób korekta nosa to ostateczność i decyzja, którą podejmuje się długo, rozważając za i przeciw, a także starannie wybierając chirurga, który nos ma poprawić. Nie da się ukryć, że operacja tej części twarzy nie należy do łatwych i często nie przynosi spodziewanych rezultatów. O tym wiele lat temu przekonała się choćby malarka Hanna Bakuła, mówiąc wprost o swoich perypetiach związanych z korekta nosa.

W Polsce otwarcie o tym zabiegu mówiła m.in. Maffashion. Julia Kuczyńska zdecydowała się na poprawę nosa wyłącznie z powodów zdrowotnych, podobnie jak Kayah. Obie panie cierpiały z powodu przerostów i krzywych przegród nosowych. Jednak Maffashion zastrzegła w jednym z wywiadów, że ten zabieg to potężne ryzyko i jeśli robimy go tylko z powodów estetycznych to trzeba się zastanowić milion razy.

Qczaj równie otwarcie podszedł do sprawy i relacjonował nawet cały zabieg w swoich mediach społecznościowych. Ulubiony trener Polek nie ukrywał, że wstydził się kształtu swojego nosa, który był efektem wypadku na siłowni i chciał nareszcie coś z tym zrobić. Trzeba pogratulować chirurgowi, gdyż wykonał robotę perfekcyjnie!

Jak informował portal "Życie News": PROSTY I NIEZWYKLE SKUTECZNY SPOSÓB NA WYJĄTKOWO UPORCZYWE SZKODNIKI W OGRODZIE. SEKRET DOŚWIADCZONYCH OGRODNIKÓW UJAWNIONY. JAK SIĘ POZBYĆ NORNIC

Przypomnij sobie: NOWY PRZEPIS DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW JUŻ OD 6 LIPCA. KAŻDY POJAZD BĘDZIE MUSIAŁ POSIADAĆ TZW. CZARNĄ SKRZYNKĘ. CELEM RATOWANIE ŻYCIA

Portal "Życie News" pisał również: WYJĄTKOWY DZIEŃ DLA MARCINA HAKIELA. DZIECI NIEZWYKLE ZASKOCZYŁY TANCERZA NIESAMOWITYM PREZENTEM W DZIEŃ OJCA. POJAWIŁY SIĘ WIELKIE ŁZY WZRUSZENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SKUTECZNE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA NA BŁYSK MOŻE WYWOŁAĆ BÓL GŁOWY. SĄ WRĘCZ BANALNIE PROSTE SPOSOBY, BY ZROBIĆ TO W KILKA CHWIL. WYSTARCZĄ 2 SKŁADNIKI