Królowa Elżbieta II z głośnym przytupem medialnych wkracza na swój 71 rok zajmowania brytyjskiego tronu.

Monarchini pozbyła się nieco włosów, robiąc furorę w brytyjskich mediach

Jak można przeczytać w licznych artykułach zagranicznych mediów, Elżbieta II postanowiła zaszaleć z nową fryzurą po obchodach platynowego jubileuszu na początku tego miesiąca.

Zadebiutowała bowiem świeżą fryzurą na fotografiach opublikowanych przez Zamek Windsor w środę.

W nowych zdjęciach, które opublikowano również na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie, srebrne pasma 96-letniego monarchy wydają się zauważalnie krótsze po bokach i z tyłu.

„Uwielbiam nową fryzurę królowej !!!” jeden fan skomentował, a drugi dodał: „Królowa wygląda cudownie! Jej nowa letnia fryzura wygląda idealnie.”

Oczywiście nie tylko my dostrzegamy, że królowa Elżbieta II złożyła wizytę w salonie lub co bardziej wyobrażalne salon odwiedził ją – domyślamy się, że przyjechali do Pałacu, prawda?

Post był zapełniony komentarzami, które chwaliły i komplementowały najnowszy wygląd włosów Jej Królewskiej Mości: „Zmieniła włosy, takie słodkie?” „Och, widzę jej nową fryzurę. Jest krótsza niż zwykle.” „Czy jej wysokość została ostrzyżona?”

Co sądzicie o metamorfozie królowej?

O tym się mówi: Wszczęto dochodzenie w sprawie 1,5-rocznego Szymona. Dziecko straciło życie zamknięte w samochodzie

Zerknij: Mariusz Błaszczak przejął stanowisko Jarosława Kaczyńskiego. Polityk oficjalnie został wicepremier i od razu złożył ważną obietnicę. Co miał na myśli