Nie jest tajemnicą, że wielu z nas widząc celebrytę gdzieś w środku miasta, odruchowo chce podbiec i poprosić o wspólne zdjęcie lub wyciąga telefon i sam uwiecznia to, co widzi.

Przyłapani na kompletnie niczym!

Tak robi mnóstwo ludzi, dlatego też tabloidy i prasa plotkarska mają cały czas świeże materiały do opisania. Tym razem jednak zaskakujące jest to, że na nagraniu kompletnie nic frapującego się nie dzieje, gdyż małżonkowie sobie po prostu idą do jednej z restauracji typu fast food.

@ralphkaminski

Golec uOrkiestra 💖🍔

♬ dźwięk oryginalny - ralphkaminski

Autor nagrania uwiecznił ich z jadącego samochodu, przez uchyloną szybę boczną. Jak się okazuje, jest to TikToker Rafał Kamiński używający pseudonimu artystycznego Ralph Kamiński.

@ralphkaminski

PPA 2022

♬ dźwięk oryginalny - ralphkaminski

Ta pasująca do współczesnych trendów osobowość prawie przyłapana była na filmowaniu przez Edytę, która zaniepokojona jadącym zbyt blisko samochodem odwróciła się nieco i miała już spojrzeć prosto na Rafała, lecz rozproszyło ją najwidoczniej to, co mówił do niej Łukasz.

Na nagraniu widać jednak, jak TikToker szybciutko odwraca telefon w inną stronę podśpiewując jeden ze szlagieru zespołu Golec uOrkiestra. Lelum postanowiło opisać całą sytuację w dość obszernym, jak na tematykę artykule.

O tym się mówi: Człowiek, który miał pod opieką walizkę Putina doznał obrażeń. Co się stało

Zerknij tutaj: Donald Tusk opublikował zaskakujący film. O czym debatował z Jarosławem Kaczyńskim po 15 latach