Możemy się zorientować, co krytycy mają na myśli, oglądając parę detektywów w jednym z programów dotyczących ślubu, organizacji ślubnych uroczystości itp.

Poznali się w 2012 roku, gdy Maja potrzebowała pomocy detektywa

Na jednym z kanałów platformy YouTube widać zachowanie Krzysztofa, który w pewnym momencie, podczas rozmowy najzwyczajniej w świecie rozpoczął wydawanie z siebie pretensji do Mai i posądził ją opowiedzenie czegoś, czego nie powiedziała.

Obraził się jak mała dziewczynka, co można zobaczyć na nagraniu. Jednak mimo wszystko detektyw i Maja od dłuższego czasu trwają w związku i od czasu do czasu pojawiają się w przestrzeni publicznej, prezentując swoje uczucia i wzajemną miłość.

Nie jest tajemnicą, czy Krzysztof Rutkowski bardzo lubi być w centrum uwagi, a także być postrzeganym jako osoba zamożna, która może pozwolić sobie na wiele szaleństw, które są kosztowne.

Sam też przyznał, że nie jest zbyt wytrawny w okazywaniu i wyrażaniu werbalnym swoich uczuć, dlatego też na jego instagramowym profilu w lutym tego roku pojawił się niezwykły post, który mógłby przeczyścić jego surowej ocenie własnych umiejętności okazywania uczuć.

Czytając tekst do końca, możemy szybko zorientować się, po co w ogóle powstała ta publikacja - Po intensywnym dniu teraz czas tylko dla mojej ukochanej żony @majaplich ❤️ Która nie tylko jest piękna na zewnątrz, ale także ma piękne wnętrze 👍 Jesteś Wszystkim dla mnie Majeczko,dla Ciebie warto żyć i pracować 😎 Jesteś sensem mojego życia ... Panowie pamiętajcie, że już niedługo Walentynki 👌 Dziś, aby zakupić prezent dla swojej ukochanej odwiedziłem butik @zozodesign_official 👍, a Wy macie już prezenty dla swoich kobiet ? - zapytał wnikliwie detektyw.


źródło: YouTube/Wedding Dream - Izabela Janachowska

O tym się mówi: Konflikt na Ukrainie i Nowy Porządek Świata. Czy Władimir Putin zdradził swoje plany na NWO

Zerknij: Katarzyna Cichopek opowiedziała, jak czuje się po rozstaniu z mężem. Zdradziła też, za co jest wdzięczna swojemu byłemu partnerowi