Nie jest tajemnicą, że festiwal w Opolu jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z piosenką polską, jakie organizowane są przez telewizję polską.

Jacek Kurski z żoną w VIP Roomie za kulisami festiwalu Opole 2022. Internauci nazwali masakrą to, co tam się odbyło

Jak wiemy, jej prezesem jest Jacek Kurski, który ostatnimi czasy budzi spore kontrowersje swoimi decyzjami i zarządzaniem stacją. Media obiegła informacja, że szef TVP wraz z małżonką bawił się w tak zwanym VIP Roomie podczas trwania Festiwalu Piosenki Opole 2022.

Zakulisowe zachowanie Jacka Kurskiego, który oddał się rozkosznym pląsom z małżonką, do taktów piosenki zespołu ABBA zostało sfilmowane i opublikowane przez jeden z tabloidów.

Na krótkim nagraniu widać, jak prezes Telewizji Polskiej tańczy skocznie ze swoją żoną, a w tle słychać ich wymianę zdań dotyczącą tego, że oboje wciągnęli brzuchy.

Według medialnych informacji, internauci, widząc nagranie w sieci, nie szczędzili słów krytyki odnośnie zachowanie Jacka Kurskiego i jego żony za kulisami festiwalu - Co za masakra..tak jak ,,prowadzi'' w tańcu tak rządzi tvp....niby potrafi a nie wie jak mu kaczor zagra...zagrajcie mu ,,kaczuchy'' to się dopiero będzie będzie wyginał/Żenada jak na nich patrzę a zwłaszcza na niego to wymiotować się chce jak długo jeszcze😭😭😭/Pani Kurska to beztalencie totalne. A Pan Kurski skacze jak koziołek. 😂😜 - widnieje w sekcji komentarzy.

Jak widać, pomimo pojawienia się słów w obronie prezesa, ani on, ani jego żona, nie cieszą się zbyt dużą sympatią widzów.

To też może cię zainteresować: Ten tydzień może być kluczowy w działaniach Rosji. Prezydent Zełenski ostrzega resztę państw europejskich przed wrogimi krokami Władimira Putina

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ponury finał poszukiwań 17-letniego Szymona z Helu. Odnaleziono go w wodzie. Jakie są wstępne ustalenia śledczych

O tym się mówi: Lekarz zdecydował o nieprzyjęciu kobiety do szpitala. Kilka godzin później pani Iwona odeszła. Czy można było tego uniknąć